„Šeimininkė“ Nr. 35, 2015 m. rugpjūčio 28 – rugsėjo 3 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Pirma klasė – lyg kelionė į kitą planetą

Giedrė Budvytienė

Šį rugsėjį pirmąkart išlydėsite savo atžalą į mokyklą? Net jei jūsų vaikas lankė darželį, lengvai bendrauja, puikiai pažįsta skaičius ir raides, pirmaisiais mėnesiais mokykloje jo laukia rimtas išbandymas. Tai vienas svarbiausių lūžių gyvenime, tad tikėtis, kad po kelių savaičių visi vargai bus užmiršti, neverta. Apie tai, kaip tėvai gali padėti pirmokėliams, pasakoja psichologė Rosita Pipirienė.

Epilepsija – visuomenės šešėlyje

Violeta Gustaitytė

Epilepsija žinoma nuo seniausių laikų, tačiau iki šiol ją vis dar gaubia įvairiausi mitai. Šia lėtine neurologine galvos smegenų liga pasaulyje serga daugiau nei 50 milijonų žmonių, Lietuvoje – per 24 tūkstančius. Tačiau visuomenėje informacijos apie epilepsiją nepakanka, o ja sergantys asmenys neretai patiria socialinę atskirtį, yra stigmatizuojami.

Rudens–žiemos makiažas: natūralumas ir sodrios spalvos

Eglė Leonovienė

Kiekvieną sezoną mados ir grožio pasaulis supažindina su tendencijomis: pristato naujienas, sugrąžina, kas buvo madinga prieš kelis dešimtmečius, pabrėžia, ką verta tęsti iš praėjusio sezono, ir kartu drąsina puoselėti savo individualumą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint atnaujinti įvaizdį, pataria kosmetologė vizažistė Rasa Gilytė.

Jurginų labirinte pasiklysti tarp žiedų

Rita Šemelytė

Širvintų rajone, Kalnynų kaime, prieš trejus metus sukurtas jurginų labirintas, kurio autorė – agronomė dr. Janina Čeplinskienė. „Neįmanoma nesižavėti jurginais. Jokios kitos gėlės jų nepranoksta nei spalvų gama, nei formų įvairove, be to, jurginai žydi tris keturis mėnesius. Jie turi tik du trūkumus – nekvepia ir juos reikia rudenį iškasti“, – sako unikalios kolekcijos kūrėja.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.