„Šeimininkė“ Nr. 35, 2017 m. rugsėjo 1-7 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Su spalvota keramika į namus atkeliauja geros emocijos

Giedrė Budvytienė

Vilniečių Rasos JANULYTĖS-JUŠKIENĖS ir Indrės BEGANSKAITĖS pomėgis lipdyti iš molio virto verslu, teikiančiu džiaugsmą ne tik keramikos dirbinių kūrėjoms, bet ir juos įsigijusiems žmonėms. Draugių įsteigtoje keramikos studijoje „Spalvoti daiktai“ gimstančios ryškiaspalvės ar pastelinių tonų lėkštės, puodeliai, vazos, dubenys, žvakidės praskaidrina nuotaiką, padeda įveikti rutiną.

Kai sudyla artimojo tapatybė

Solveiga Potapovienė

Prižiūrint Alzheimerio liga sergantį žmogų sunkiausia matyti, kaip jis keičiasi, kaip buvusi protinga, mylinti, švelni mama ar tėtis pamiršta net savo vaikus. Kai liga pradeda naikinti artimojo tapatybę, svarbiausia, anot Santaros klinikų gydytojos neurologės Eglės Audronytės, išsaugoti įsitikinimą, kad tai tas pats žmogus, kurį pažinojote ir mylėjote visą gyvenimą.

Nostalgiška praeito amžiaus dvasia

Giedrė Budvytienė

Dviejų kambarių buto, esančio prie upės Klaipėdos senamiestyje, interjeras mena praėjusio amžiaus vidurį. Jo idėja kilo žvelgiant pro langą į kitoje Danės pusėje stovintį muzikinį teatrą, pastatytą 1964 metais, ir panašiu laiku iškilusius gyvenamuosius namus. Įtakos turėjo ir būsto šeimininkės domėjimasis penktojo dešimtmečio baldais, interjero detalėmis.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.