„Šeimininkė“ Nr. 36, 2015 m. rugsėjo 4-10 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Lazerio raštai elegantiškiems drabužiams

Eglė Leonovienė

Gyvendama Londone dizainerė Neringa Prabulytė skaičiavo kiekvieną dieną, iki galės grįžti į Lietuvą. Savo ilgesį, meilę ir šilčiausius jausmus gimtinei ji išreiškė kurdama unikalią drabužių kolekciją – lazeriu išdegino tautinius ornamentus. Jaunoji kūrėja sako tarsi iš naujo atradusi pasaką „Eglė žalčių karalienė“.

Alergenų atakos

Violeta Gustaitytė

Dauguma žmonių net nėra girdėję tuliaremijos pavadinimo. Tai labai reta liga, tačiau ji gali sukelti sunkių komplikacijų. Baigiantis vasarai ji diagnozuota kaunietei – pirmas šiais metais užregistruotas atvejis Kauno apskrityje.

Paltas be rankovių: ” keturi viename”

Eglė Leonovienė

Ilga liemenė ar tunika, o gal švarkas ar klasikinio stiliaus suknelė be rankovių? Šį jau antrą sezoną populiarų drabužį mados žinovai vadina paltu be rankovių. Nors pavadinimas tarsi nieko bendro neturi su vis dar vasariškai šiltomis dienomis, toks drabužis – ne tik stilinga, praktiška, bet ir labai universali aprangos detalė, ypač tinkanti rudeniui.

Ir pietums, ir į priešpiečių dėžutę

Raminta Lisauskienė

Mokyklinio amžiaus vaikus auginančių tėvų būtį rugsėjį galima apibūdinti vienu žodžiu – sumaištis. Be visų būtiniausių prekių ir kitų svarbių mokyklinių reikalų, nerimauti verčia ir vaikų mityba: ką palikti pietums, ko įdėti į mokyklą, kuo maitinti?.. Pabandysim palengvinti šią naštą – siūlome moksleivišką valgiaraštį, kurio patiekalai tiks ir visai šeimai, ir vaikui į priešpiečių dėžutę.

Akvariumas – pagal  charakterį

Rita Šemelytė

Prieš kelis dešimtmečius žuvyčių auginimas buvo vaikų užsiėmimas. Tačiau pastaruoju metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, šiuo pomėgiu užsikrečia vis daugiau suaugusiųjų, o akvariumai tampa prabangia namų interjero puošmena. Apie akvariumų madas ir jų pasirinkimą pasakoja kaunietė Greta Jasiukaitienė, įmonės „Egzotikos pasaulis“ vadovė.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.