„Šeimininkė“ Nr. 36, 2017 m. rugsėjo 8-14 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Muzikuojantys vaikai

Liveta Burkšaitė

Nuo kaunietės Tatjanos GORODNICEVOS gaminamų lėlių neįmanoma atplėšti akių. Stebi jų svajingą žvilgsnį, rankose laikomą smuiką – dar minutėlė, regis, atsisuks į tave ir tuoj juo užgrieš… Inžinierės išsilavinimą turinti jų autorė įrodo: mylinčiose rankose gali gimti meno kūriniai!

Anesteziologas – kaip angelas sargas

Giedrė Budvytienė

Kad ir kiek truktų operacija – valandą ar dešimt, gydytojas anesteziologas reanimatologas nė minutės nesitraukia nuo paciento. Jis atsako ne tik už sąmonės ir kitų jutimų nuslopinimą, bet ir už gyvybės palaikymą. Apie šios specialybės gydytojų kasdienybę pasakoja Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Operacinio anesteziologijos skyriaus vedėjos pareigas Weinanti gydytoja anesteziologė reanimatologė Jolita Šustickienė.

Rankinė – ryškiausias rudens aksesuaras

Eglė Leonovienė

Rankinė – ne tik praktiškas aksesuaras, kuriame telpa beveik visas moters gyvenimas. Ji – įvaizdžio dalis, spalvingas ir stilingas jo papildymas. Prasidėjęs ruduo ragina drąsiems eksperimentams.

Virtuvė kvepia voveraitėmis

Raminta Lisauskienė

Nesunku atsakyti į klausimą, ką lietuviai su džiaugsmu deda į krepšį grybaudami. Be abejonės, baravykus ir voveraites. Daugumai ypač patinka pastarieji grybai – mažosios miškų saulutės, samanotų patalų numylėtinės. Tik nuplovei, nupjovei kotelius ir mesk į puodą. O jau patiekalų gardumas… Paskanaukite!

Raudona valdo

Giedrė Budvytienė

Ši spalva išsiskiria atspalvių gausa: nuo ryškios džiaugsmingos, spinduliuojančios aistrą ir energiją, iki tamsesnių tonų dramatiškos, paslaptingos. Dekoravimo scenarijų irgi gali būti įvairių. Dažniausiai raudona naudojama akcentams, bet ji gali vyrauti interjere, jei nudažysite sienas ar jų dalį. Pasak dizainerių, raudona niekada nebus nuobodi.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.