„Šeimininkė“ Nr. 37, 2016 m. rugsėjo 16-22 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Psichologinis smurtas – tarsi gripo epidemija

Violeta Gustaitytė 

Fizinė prievarta smerkiama, smurtautojai baudžiami, tačiau ne mažiau žmogų žalojantis psichologinis smurtas dar gana dažnai toleruojamas, iki galo nesuvokiamos jo pasekmės psichinei sveikatai, asmenybės vystymuisi. Apie tai kalbamės su psichologe Audrone Kriščiukaitiene.

Chaki spalva – naujoji klasika

Eglė Leonovienė

Dar visai neseniai chaki spalva asocijavosi tik su karių uniforma ir safario stiliaus apranga, o dabar ji – pačių populiariausių spalvų paletėje, žengia koja kojon su klasikos lyderėmis juoda ir pilka. Drabužių dizaineriai tikina: chaki tinka visiems!

Atėjo kopūstų metas

Daiva Kovzan, Raminta Lisauskienė

Tarsi šimtasiūle apsirengęs apvalutis kopūstas – ne tik naudinga, plačiai pritaikoma, bet ir nebrangi daržovė. Puikiai mūsų sąlygomis derantis kopūstas mėgstamas ir daržininkų, ir šeimininkių. O mums, moterims, jis labai tinka dar ir todėl, kad turi mažai kalorijų ir padeda saugoti dailias figūros linijas.

Interjero tema – ąžuolo lapas

Giedrė Budvytienė

Dizainerės Audronė Ambrazienė ir Daiva Pocevičienė kurdamos namo, pro kurio langus atsiveria įspūdingi Pavilnio toliai, interjerą stengėsi nenutolti nuo gamtos. Jos parinko žemės spalvas, natūralias medžiagas, kurios sušildo modernaus stiliaus būstą. Pagrindiniu jo akcentu tapo rudens nuspalvintas ąžuolo lapas. Šis motyvas puošia svetainės ir valgomojo sieną bei miegamąjį.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.