„Šeimininkė“ Nr. 37, 2017 m. rugsėjo 15-21 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Finansinis pasitikėjimas: svarbu, bet reta

Eglė Kėvalaitė-Mačionienė

Niekas nedrįs ginčytis, kad pasitikėjimas savo antrąja puse – kertinis santykių akmuo. Kasdien girdime, kaip svarbu nesukti į kairę, partnerio neišduoti nei fiziškai, nei morališkai. O apie finansinį poros pasitikėjimą vis dar nutylima. Kaip elgtis, kad dėl kiekvieno kasdienio euro – uždirbto ir išleisto – abu mylimieji jaustųsi ramūs, teiraujamės psichologo Andriaus KALUGINO.

Skarelė ant kaklo

Eglė Leonovienė

Skarelė – moteriškas, labai žavus aprangos reikmuo. Ji tinka įvairaus amžiaus moterims, papildo bet kokį drabužių stilių, o jos karaliavimo laikas – spalvingasis ruduo.

Gardu kaip du medu

Raminta Lisauskienė

Šviežias medus jau supilstytas į indelius ir sudėtas tamsiausioje namų kertelėje. Šie gintariniai sveikatos lašai gydys mus per šalčius, o kad jiems artėjant būtume stipresni, siūlome kasdienį stalą paįvairinti medumi gardintais patiekalais.

Šuns ištikimybė ir ištikimybė šuniui

Liveta Burkšaitė

Gera turėti šunį. Jo draugija dovanoja daugybę teigiamų emocijų, išskyrus tuos atvejus, kai prireikia išvykti ilgesniam laikui. Klausimas, kam patikėti augintinio priežiūrą, tampa dideliu galvos skausmu. Kaune veikiančio „Šunų darželio“ šeimininkai Povilas ir Silvija Butkevičiai pasirengę padaryti viską, kad šis atsiskyrimas nekeltų nei liūdesio, nei jaudulio.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.