„Šeimininkė“ Nr. 38, 2016 m. rugsėjo 23-29 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Skiepai nuo meningokoko – turtingų tėvų vaikams

Violeta Gustaitytė

Pražūtinga liga – meningokokinė infekcija pernai nusinešė septynių vaikų gyvybes. Šiemet jau registruota keliolika meningokoko atvejų, keli iš jų taip pat pasibaigė mažamečių vaikų mirtimi. Tokių tragiškų nelaimių padėtų išvengti skiepai, bet valstybė jų nekompensuoja, ne visi tėvai išgali susimokėti už brangiai kainuojančias vakcinas. Be to, net ir mokamų skiepų trūksta – jų reikia ilgai laukti.

Slyviniai burtažodžiai

Raminta Lisauskienė

Ruduo turi savų ženklų ir vienas iš jų – obuolių, kriaušių ir slyvų pilnos pintinės. Pastarosios tinka ne tik kompotams ar košėms, bet ir gurmaniškiems patiekalams. Tarkite burtažodžius ir leiskitės į naujų skonių paieškas.

Reveransas rožei

Parengė Eglė Leonovienė

Vasaros karalienės rožės atkakliai kelia paskutinius pumpurus į vėstančią rudens saulę. Jei ji nepašykštės šilumos, rožės dar džiugins mus savo kvapiais žiedais. Prisiminimus apie jų grožį saugos ir rankdarbiai – nuostabi staltiesė, staltiesėlių komplektas, mielos smulkmenos.

Gražiausios sodybos šeimininkė nemiega ant laurų

Jurga Sajenkienė

Užsukus į praėjusių metų gražiausią Kuršėnų (Šiaulių r.) sodybą, šeimininkė Zita Buivydienė patikina: joje daug kas kitaip, negu buvo pernai. Pokyčių atsiranda nuolat – dėl tobulo vaizdo, akių ir širdies džiaugsmo.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.