„Šeimininkė“ Nr. 38, 2017 m. rugsėjo 22-28 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Gydytojas turi būti paciento advokatas

Giedrė Budvytienė

Chirurgą Niką Samuolį į Ukmergės ligoninę atvedė noras įgyti daugiau savarankiškumo. Jo teigimu, regioninė gydymo įstaiga šiuo požiūriu – ideali vieta, nes joje dirbama remiantis bendradarbiavimo, o ne konkurencijos principais. Jauni gydytojai čia vertinami, draugiškai priimami kolegų ir administracijos. Su Samuoliu kalbamės apie chirurgo darbą.

Obuolinės pilnatvės laikas

Raminta Lisauskienė

Rudenį namai dažniausiai pakvimpa obuolių pyragais. Tačiau šie skanūs ir mėgstami vaisiai tinka ne tik desertams, bet ir salotoms, sriuboms, antriesiems patiekalams. Tegyvuoja gardžios kulinarinės improvizacijos su obuoliais!

Nuotaiką kuria rankų darbo apdailos elementai

Giedrė Budvytienė

Klasikine elegancija ir moderniu funkcionalumu pasižymintys jaunos vilniečių poros namai išsiskiria originaliomis, specialiai sukurtomis detalėmis. Ypatingą nuotaiką sukuria reljefinė keraminė rankų darbo sienelė, paveikslas ir autorinis tekstilės kūrinys – kilimas.

 Šuns auginimas – ne romantiška užgaida

Rita Šemelytė

Mielas rudas šuo svajingai padėjęs galvą ant rasotos žolės, jo akyse atsispinti smaragdinė žaluma ir vasaros drugelių šokis. Tokios Šarūnės Kairytės gyvūnų fotografijos, į kurias žvelgiant norisi kurti istorijas. Keturkojai augintiniai atrodo tokie panašūs į žmones, kai įsikuičia į patalus ar šiltą šeimininko megztinį.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.