„Šeimininkė“ Nr. 39, 2015 m. rugsėjo 25 – spalio 1 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Ašaros kelionėje į laimę

Eglė Leonovienė

„Ne, man neliūdna, man viskas gerai“, – sakome ir mėginame šypsotis, nors iš skausmo sprogsta širdis, gerklę spaudžia ašaros. Pozityvus nusiteikimas padeda suvaldyti jausmus, išlikti ramiam ir stipriam – juk, žinia, viskas gyvenime laikina… „Iš dalies tai tiesa, teigiamos emocijos padeda gyventi kokybiškiau, greičiau sveikti, sėkmingiau siekti tikslų, – sako psichologė-psichoterapeutė Rūta Butkutė. – Tačiau norint susitvarkyti su užplūdusiais neigiamais jausmais reikia išmokti juos pažinti ir priimti, o ne bėgti nuo jų.“

Purus ripsas – laisvalaikio mezginių raštas

Parengė Eglė Leonovienė

Atostogų maratonas jau eina į pabaigą, tačiau paskutiniais šiltais saulės spinduliais dar galime pasidžiaugti savaitgaliais iškylaudami. Ideali apranga – tankiu ripsu megztas megztinis: originali faktūra, šiluma, patogumas.

Mikropigmentacija – ilgalaikio žavesio paslaptys

Eglė Leonovienė

Vešlūs antakiai, išraiškingos akys, gundančios lūpos – toks šiuolaikinės grožio ikonos įvaizdis. Visur ir visada atrodyti nepriekaištingai gražiai padeda ilgalaikis makiažas arba kitaip – mikropigmentacija. „Ilgalaikį makiažą renkasi tos, kurioms svarbu sutaupyti laiko, kurios kiekvieną dieną nori atrodyti žavingai“, – sako mikropigmentacijos meistrė Inga Valasevičienė.

Grybais kvepiantis ruduo

Raminta Lisauskienė

Žinoma, kad jų laukiame. Koks gi ruduo be grybų? Nesvarbu, kiek ir kokių jų bus, iš kur parsinešime, didžiausias džiaugsmas, kad galėtume pasimėgauti tuo rudenišku skoniu ir aromatu.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.