„Šeimininkė“ Nr. 39, 2016 m. rugsėjo 30 – spalio 6 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Tolimoje Gvatebmaloje lietuvė rado namus

Rita Šemelytė

Lietuviai pasklidę po visą pasaulį – nesistebi sutikęs tautietį Europoje, Azijoje ar Amerikoje. Tačiau Gvatemala nėra ta šalis, kur dažnai suka turistų maršrutai iš Lietuvos. O dar įdomiau, kad čia jau ketverius metus gyvena Lina Kuliešiūtė: lietuvės ir gvatemaliečio Andre šeimoje auga dvi dukros – vienuolikos metų Meilė ir trejų Silvija.

Pagalba vėžiu sergantiems vaikams: galimybė pasveikti – kiekvienam

Giedrė Budvytienė

Vėžys įveikiamas – tokią žinutę mažiesiems Lietuvos gyventojams ir jų tėvams siunčia vaikų gydytojai onkohematologai. Dabar dauguma pacientų pasveiksta ir už tai turime būti dėkingi patyrusiems specialistams: naudodami pažangią diagnostikos įrangą ir modernius gydymo metodus, jie sėkmingai gelbsti gyvybes. Sveikimo kelias neleng­vas, tačiau jame kur kas daugiau vilties negu anksčiau.

Megztas švarkas: prabangos principai

Eglė Leonovienė

Atrodyti gražiai ir nesušalti – užduotis, kurią artėjant šaltymečiui tenka spręsti kiekvienai. Įspraustos į aprangos kodo rėmus moterys didelio pasirinkimo neturi – naujas vilnonis kostiumėlis, kašmyro golfas, o štai jokių taisyklių nesuvaržytos ir meniškos asmenybės nedvejodamos ims megzti šiltą ir jaukų švarką.

Košės– pusryčių valgis

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.