„Šeimininkė“ Nr. 39, 2017 m. rugsėjo 29 – spalio 5 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Smagesnei Ukmergės kasdienybei

Solveiga POTAPOVIENĖ

Pasaulyje vis labiau populiarėjanti mažoji architektūra neaplenkė ir Ukmergės. Skulptoriaus Ričardo ŠIRVELIO sukurtas granitinis šunelis Keksas tapo ne tik savotišku miesto simboliu, bet ir labiausiai turistų fotografuojamu objektu. Ukmergiškiai jau sulaukė naujų menininko premjerų, o jis, panašu, jaučiasi kaip žuvis, užplaukusi ant meno vyksmo seklumos.

Apkalbos – svetimų  gyvenimų našta

Eglė Kėvalaitė-Mačionienė

Gandai – neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Kiekvienam apie save teko išgirsti nebūtų dalykų, o ir patys nesame šventieji: mėgstame paskaitinėti bulvarinę spaudą, kurioje aptarinėjami žymių žmonių poelgiai, dažnai vietoj pyragėlio prie kavos su kolegomis ar draugais „pakramsnojame“ aplinkinius. Kokios šio reiškinio priežastys ir ką daryti susidūrus su visiškai realybės neatitinkančiais gandais, aiškina psichologė Vilma Stundžienė.

Tešlos pataluose

Raminta Lisauskienė

Kad ir kokia būtų tešla – mielinė, bemielė, minkšta, trapi, plikyta, saldžiarūgštė, sluoksniuota, kapota, patiekalai su įdaru jos pataluose pakerės kiekvieną valgytoją. Siūlome keletą receptų rudeniniam stalui.

Rausva, bet nesaldu

Giedrė Budvytienė

Ryškiai rožinės spalvos interjere daugelis prisibijo. Ir visai be reikalo. Trijų kambarių buto Kaune šeimininkė, išsirinkusi stilingą šio atspalvio sofą, neprašovė pro šalį. Skandinaviško stiliaus interjerui ji suteikia gyvumo, o minimalistinės juodos detalės – aštrumo. Žaviai atrodo kontrastingas derinys.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.