„Šeimininkė“ Nr. 4, 2015 m. sausio 23-29 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Nida Degutienė: „Turiu gerus optimizmo  genus“

Giedrė Budvytienė

Vasario pradžioje Nida Degutienė, buvusio Lietuvos ambasadoriaus Izraelyje ir Pietų Afrikos Respublikoje Dariaus Degučio žmona, kviečiama į Pietų Afriką pristatyti lietuvių ir žydų kulinarinio paveldo. Kulinarijos knygos „Izraelio skoniai. Šventės ir kasdiena“ autorė padėjo sudaryti valgiaraštį vaišėms, kurios bus patiektos 250 svečių, įtakingiausių ir turtingiausių verslininkų, Pietų Afrikos litvakų. Neseniai Nidą pasiekė džiugi žinia: viena garsiausių pasaulio leidyklų „Penguin“ jos knygą anglų kalba išleis Pietų Afrikoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Kardiologija:  didžiuliai žingsniai į priekį

Violeta Gustaitytė

Širdies ir kraujagyslių ligos nusineša daugiausia gyvybių. Miokardo infarktas, širdies nepakankamumas, arterinė hipertenzija ir kiti sutrikimai dažniausiai pakerta darbingo amžiaus žmones, o daugybė susirgusiųjų šiomis ligomis lieka neįgalūs ir nedarbingi. Apie ligų priežastis, didžiausias kardiologijos problemas ir iššūkius kalbamės su Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro vadove, medicinos mokslų daktare docente, gydytoja intervencine kardiologe Jurgita Plisiene.

Karščiausias moters ginklas

Eglė Leonovienė

Taupydamos laiką galime atsisakyti kruopštaus kasdienio makiažo, netgi nedažyti blakstienų, tačiau paryškinti lūpas – būtina. Vyrai lūpų dažus vadina slaptu moters grožio ginklu, o kosmetologė vizažistė Inga Zažeckaitė įsitikinusi, kad jie ne tik atskleidžia grožį ir įvaizdį, bet ir puoselėja lūpų odą.

Kailio siūlai – žiemos elegancija

Parengė Eglė Leonovienė

Kailiniai apdarai, kailio aksesuarai ir drabužių apdaila, kailio faktūros imitacija – ištisus metus tai galima matyti ant mados podiumų. Suprantama, šalikai, skraistės, kepuraitės, liemenės, pelerinos, kailinukai populiariausi šaltymečiu, o svarbiausia – beveik viską galime padaryti pačios iš senų kailinių, ne itin didelės kailio atraižos.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.