„Šeimininkė“ Nr. 4, 2017 m. sausio 27 – vasario 2 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Kinijoje pragydo Ugninis Gaidys

Rita Šemelytė

Šanchajuje daugiau kaip aštuonerius metus gyvenanti aktorė, rašytoja, keliautoja, fotomenininkė Eglė Aukštakalnytė-Hansen tvirtina jau spėjusi pažinti Kiniją. Eglės įspūdžiai apie šią didelę šalį sugulė į knygą „Mamahuhu. Šešeri metai Kinijoje“, o žurnalo skaitytojams ji, trumpai praskleidusi kinų kasdienybės šydą, pasakoja apie šiomis dienomis švenčiamų Naujųjų metų tradicijas.

Nuo ligų saugo žalieji gydytojai

Giedrė Budvytienė

Vaikštinėdami po mišką atsipalaiduojame, geriau pasijuntame, tačiau nesusimąstome kodėl. Retas žino, kaip pasisemti sveikatos iš medžių, kada ir kokias jų dalis rinkti, kaip pasigaminti įvairių preparatų. Lietuvos vaistininkai ir žolininkai yra sukaupę daug patirties šioje srityje ir ja dalijasi knygoje „Kaip gydo medžiai“.

Megztos kelnės stilingai moteriai

Eglė Leonovienė

Megztos kelnės – stilingiausias 2017-ųjų drabužis. Kaip tikina dizaineriai, šį patogų ir šiltą drabužį, su mažomis išimtimis, gali dėvėti kiekviena moteris beveik visur – ir darbe, ir laisvalaikiu.

Žiemiškas valgiaraštis – sotus ir šildantis

Raminta Lisauskienė

Spaudžiant šaltukui daugiau laiko praleidžiame virtuvėje, tad neskubėdami galime eksperimentuoti, pasigaminti ką nors nauja. Svarbiausia nepamiršti, kad žiemą ant stalo kasdien turi garuoti šilti ir sotūs pietūs.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.