„Šeimininkė“ Nr. 40, 2016 m. spalio 7-13 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Plaučiųb ligomis serga ne tik rūkaliai

Violeta Gustaitytė

Pastaraisiais dešimtmečiais gerokai padaugėjo žmonių, sergančių astma, kitomis lėtinėmis plaučių ligomis. Apie jų priežastis, diagnostikos ir gydymo galimybes kalbamės su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Pulmonologijos klinikos gydytoja pulmonologe Deimante Hoppenot.

Kokie drabužiai mus šildys rudenį ir žiemą?

Giedrė Budvytienė

Jaukus ir švelnus aksomas, šiltos violetinės ir oranžinės spalvos, minkštutėlis verstas avikailis, ilgos gėlėtos suknelės, prie pat kaklo rišamos skarelės ir šalikai, ilgi dideli auskarai – štai tokia prasidėjusio šaltojo sezono mada. Šiemet drąsiai nuo darganų galėsime gintis ir pūstomis striukėmis, pagaliau ištrūkusiomis iš mados užribio. Patogūs sportiniai drabužiai taip pat randa vietą ne tik laisvalaikio aprangoje.

Pikantiški moliūgų valgiai

Raminta Lisauskienė

Namuose ant stalo atsiradus daržovių karaliui moliūgui, viskas aplinkui tarsi nušvinta. Šį milžiną padalijus į daugybę mažų gabaliukų, gelsvos šviesos ir šilumos užteks visiems: kas pasistiprins gardžios sriubos, kas – sotaus troškinio, o kas pasigardžiuos gintariniu sirupu ar kvapiu pyragu…

Įkvėpimo šaltinis – krintantys lapai

Parengė Giedrė Budvytienė

Auksinis ruduo Lietuvoje tęsiasi neilgai. Kai skaisčiai mėlyną dangų uždengs debesys, o ryškios medžių spalvos nubluks, pasigesime jų. Išeitis – vienas kitas šių spalvų potėpis namuose, ir sukursime rudens nuotaiką. O ji gali būti visokia: subtili, rami, energinga, kontrastinga. Bet būtinai jauki ir šilta.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.