„Šeimininkė“ Nr. 41, 2016 m. spalio 14-20 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Kai cukraus kraujyje per daug

Violeta Gustaitytė

Gliukozė – pagrindinis energijos šaltinis žmogaus organizme. Ji yra būtina raumenims, kepenims, smegenims ir kitiems organams. Dėl įvairių priežasčių gliukozės koncentracija kraujyje gali pasidaryti per didelė, o padidėjęs jos kiekis – rizika susirgti sunkiomis ligomis.

Patogi, madinga, šilta liemenė

Parengė Eglė Leonovienė

Įsivyravus permainingiems orams patogesnį apdarą už liemenę rasti sunku: ji maloniai šildo, o numegzta su išmone, originaliai dar ir kuria stilių, išskirtinį įvaizdį.

Pietūs keptuvėje: greita, sotu ir gardu

Raminta Lisauskienė

Šeimininkės žino, kiek tenka skirti laiko ir įdėti pastangų gaminant šeimai trijų patiekalų pietus. O gal retsykiais vertėtų patrumpinti valgiaraštį ir pasisotinti vienos keptuvės valgiais? Į ją tereikės sudėti maisto produktus, pabarstyti geros nuotaikos prieskoniais, paskrudinti, pakepinti, patroškinti – štai ir garuoja sotūs pietūs ant stalo.

Drąsių interjero sprendimų žavesys

Giedrė Budvytienė

Drąsus ryškių, tačiau skirtingų komponentų jungimas pasiteisina, įsitikinusi dizainerė Renata Mockutė. Tai atspindi jos sukurtas buto interjeras: klasika, šiuolaikiškas dizainas ir elegancija susilieja. Šio būsto stiliui įtakos turėjo moderni pastato architektūra ir vieno seniausių sostinės Žvėryno gyvenamųjų rajonų autentiškumas.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.