„Šeimininkė“ Nr. 42, 2016 m. spalio 21-27 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Velse augina lietuviškus rugius ir kepa duoną

Rita Šemelytė

Tai nėra paprasta meilės emigrantės istorija. Lietuvė Indrė Vrubliauskaitė ir velsietis Rupertas Dunnas – išskirtinė pora, ieškanti savito gyvenimo būdo arčiau gamtos. Indrė Velse atrado savo vaikystės daržą, o Rupertas perpranta duonos paslaptis.

Su pūsleline tenka susigyventi

Violeta Gustaitytė

Rudenį kartu su peršalimo ligomis nemažai žmonių užklumpa ir pūslelinė (Herpes virusas). Ši viena dažniausių užkrečiamųjų ligų nėra tokia nepavojinga, kaip gali atrodyti. Retais atvejais virusas netgi patenka į galvos smegenis ir sukelia gyvybei pavojingą virusinės kilmės encefalitą.

Rudens lapų romantika

Parengė Eglė Leonovienė

Rudens paletės spalvomis ištapyti medžių lapai meniškiems žmonėms dovanoja kūrybos džiaugsmą ir fantazijos šėlsmą. Klevo, ąžuolo, šermukšnio lapas gali nusileisti ant tekstilės skiautės ir įkvėpti originaliems bandymams, tapti išskirtine aprangos ar namų interjero puošmena.

Burokėlių valgiaraštis

Raminta Lisauskienė

Burokėliai įkopė į populiarumo viršūnę, kurios yra tikrai verti. Valgiai iš jų nenuobodūs, paįvairina kasdienį valgiaraštį, jų spalva žadina apetitą, suteikia stalui puošnumo. Šios daržovės tinka net desertams.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.