„Šeimininkė“ Nr. 43, 2016 m. spalio 28 – lapkričio 3 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Prieš patyčias mokyklose – įstatymo galia

Violeta Gustaitytė

Mūsų šalyje patyčių mastas yra vienas didžiausių Europoje: nuo jų kenčia apie trečdalis Lietuvos vaikų ir paauglių. Prevencinių programų, skirtų šiai piktžaizdei naikinti, rezultatai nedžiugina. Siekdamas sukurti kovos su smurtu ir patyčiomis sistemą visose šalies mokyklose, profesinio mokymo įstaigose Seimas priėmė prezidentės Dalios Grybauskaitė inicijuotas Švietimo įstatymo pataisas.

Namus sušildys nertas vitražas

Parengė Eglė Leonovienė

Greitai medžiai numes paskutinius lapus, žolė paruduos, o dangus apsitrauks niūria pilkuma – už lango neliks nieko, kas džiugintų ir keltų nuotaiką. Tada išradingos šeimininkės lange pakabins dailiai nertą vitražą…

Pašelusios Helovino vaišes

Gamino ir fotografavo Daiva Kovzan

Jei turite vaikų ar šiaip mėgstate smagiai leisti laiką, susikurti Helovino nuotaiką padės vaišės – tai puiki proga suteikti spalvų pilkai kasdienybei. Siūlome keletą gardžių ir linksmai atrodančių patiekalų receptų.

Kapų puošyba: kukliai, bet išradingai

Giedrė Budvytienė

Artėjant Vėlinėms Lietuvos kapines tiesiog užtvindo chrizantemos. Šiomis gražiomis rudeninėmis gėlėmis dažniausiai puošiame kapus. Perkame jas glėbiais nepagalvodami, kad ir vieno žiedo gal užtektų. Ypač jei komponuotume jį su visžaliais augalais ar ryškiomis uogomis pasipuošusiomis šakelėmis. Tinka ir džiovintos gėlės, pievų augalai, netgi šalnų nuspalvinti lapai.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.