„Šeimininkė“ Nr. 44, 2016 m. lapkričio 4-10 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Mamų ir dukrų kvartetui vadovo nereikia

Eglė Leonovienė

Goltybiškių (Šakių. r.) moterų kvartetas konkurentų neturi nei apylinkėse, nei visoje Lietuvoje. Priežastis – ne dainų repertuaras ar rekordiškas per trumpą laiką surengtų koncertų skaičius: ant scenos kartu su savo mamomis Violeta Simonavičiene ir Skirmute Janulaitiene dainuoja ir jų dukros Kotryna Simonavičiūtė ir Aušrinė Janulaitytė. Iš čia ir pavadinimas – Mamų ir dukrų kvartetas.

Šąlančios galūnės – ligų pranašai

Violeta Gustaitytė

Šaltuoju sezonu kai kurie žmonės, kad ir kaip būtų šiltai apsirengę, skundžiasi šąlančiomis rankomis ir kojomis. Paprastai sveiko žmogaus galūnės yra šiltos, o jeigu jos nuolat šąla be paaiškinamų priežasčių, tai gali būti sunkių ligų požymis.

Vaikų spintoje – šiluma ir išmonė

Parengė Eglė Leonovienė

Vaikų megzta mada neatsilikdama tipena paskui suaugusiųjų: kokybiški siūlai, lygusis ir reljefiniai raštai, švelnių spalvų paletė, patogūs ir jaukūs modeliai – štai toks šaltymetis mažųjų spintoje.

Saldi aukojimo tradicija

Raminta Lisauskienė

Kada paskutinį kartą kepėte pyragą? Anksčiau ar vėliau – jau nesvarbu, dabar vis tiek privalėsite tai padaryti. Lapkričio 6-ąją, kai Lietuvoje švenčiama Pyragų diena, visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų dienos tikslas – dalytis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.