„Šeimininkė“ Nr. 46, 2015 m. lapkričio 13-19 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Klajoklė dviračiu raižo pasaulį

Rita Šemelytė

„Kiekvienais metais sakau, kad tai jau paskutinė kelionė. Manau, ateinančią žiemą pasieksiu Braziliją, ir bus gana tolimų žygių. Bet manęs jau dabar klausia – nejaugi atsisakysiu žygio į Indokiniją?“ – sako 62-ejų vilnietė NijolėMarcinkėnienė, dviračiu pradėjusi važinėti 48-erių.

Diabetas netrukdo gyventi taip, kaip nori

Giedrė Budvytienė

LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Agnė Radvilaitė cukriniu diabetu serga jau šešerius metus. Nors iš namų neišeina be švirkšto su insulinu ir gliukozės matuoklio, ji stengiasi gyventi taip, kaip ir anksčiau. „Liga man netrukdo. Baigiau studijas, dirbu mėgstamą darbą, dalyvauju talentų konkurse. Net pomėgių, susijusių su aštriais pojūčiais, neatsisakiau“, – apie save pasakoja Agnė.

Pončas –ir ant suknutės, ir ant kailinių

Eglė Leonovienė

Įvairių modelių skraistėmis džiaugėmės vasarą, vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį. Iš Londono gatvių atkeliavusi mada vieną šio drabužio atmainų – sumetamą pončą papuošė etikete „universalus“: šaltuoju sezonu jaukias skraistes raginama užsimesti ant striukės, palto ir net kailinukų.

Vitaminų statinaitė

Raminta Lisauskienė

Žmonės daugiau kaip keturis tūkstantmečius gardžiuojasi raugintų kopūstų rūgštele. Ji nepaprasta, mat sulig puse stiklinės raugintų kopūstų vitamino C gauname net trečdalį visos paros normos. Tikrai verta jų užsiraugti, juolab kad su raugintais kopūstais galima pagaminti daug skanių ir maistingų patiekalų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.