„Šeimininkė“ Nr. 47, 2015 m. lapkričio 20-26 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Nuo psichikos ligų nė vienas neapsaugotas

Giedrė Budvytienė

Psichikos sutrikimų bent kartą per gyvenimą patiria kas trečias išsivysčiusių šalių gyventojas. Kiekvieno iš mūsų artimiausioje aplinkoje yra bent vienas nuo šių sutrikimų kenčiantis žmogus. Galbūt apie tai mes net nežinome, nes Lietuvoje jie vis dar laikomi gėdingais. Labai svarbu kurti palankią psichikos sveikatai aplinką, atpažinti pirmuosius simptomus ir laiku ieškoti pagalbos.

Kaip be staklių nuausti skarą?

Eglė Leonovienė

Tereikia šilta skara apgaubti pečius ir kūną iš karto užlieja šiluma, o sielą – palaima. Tautodailininkė iš Veisiejų Danutė Juškienė senoviniu būdu audžia skaras, kurios labai primena dvinyčius audeklus. Nuostabiausia, kad išmokti taip austi visai nesunku.

Dešrų fabrikėlis namuose

Raminta Lisauskienė

Rodos, jau seniai baigėsi deficito laikai, tačiau dabar atsirado nauja jo apraiška – natūralaus maisto stygius. Tiksliau pasakius, produktų be kenksmingų priedų. Tenka rinktis: arba tenkinamės tuo, ką siūlo maisto pramonė, arba sugaištame daugiau laiko virtuvėje ir patys gaminame. Jei renkatės pastarąjį variantą, kviečiame į virtuvę – kimšime dešras ir dešreles.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.