„Šeimininkė“ Nr. 47, 2016 m. lapkričio 25 – gruodžio 1 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Ekologiški produktai: brangūs ir nepatikimi?

Rita Šemelytė

Lietuviai išsiskiria iš europiečių kaip ypač besidomintys maisto produktų kokybe. Natūralu, kad vartotojų žvilgsnis krypsta į ekologiškus produktus. Deja, jie vis dar laikomi prabanga dėl aukštų kainų. Pasitikėjimą griauna ir pasitaikantys kokybės pažeidimai.

Akušerės priedermė – būti arčiausiai moters

Giedrė Budvytienė

Šiandien akušerės gali be gydytojo pagalbos priimti mažos rizikos gimdymą, pasirūpinti naujagimiu, konsultuoti besilaukiančias, pagimdžiusias moteris. Apie akušerių kasdienybę kalbamės su Violeta Staniulevičiene, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Akušerijos skyriaus vyriausiąja akušere-administratore, Lietuvos akušerių asociacijos prezidente.

Advento kalendorius

Parengė Eglė Leonovienė

Advento kalendorius yra gražiausių žiemos švenčių – Kalėdų laukiančių namų atributas. Jis bus išskirtinis, jei prisėsite prie siuvimo mašinos ir pasiūsite keturis angelus. Šiais metais padarykite staigmeną: į kalendoriaus slėptuvėles įdėkite dovanėlių ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems šeimos nariams.

Skanu ir be mėsos

Parengė Raminta Lisauskienė

Prasideda adventas. Pasninkas. Neginčijama tiesa, kad norint apvalyti sielą būtina švarinti ir kūną. Na, nors šiek tiek, nors nuo sunkaus ir riebaus maisto.

Ryškioms asmenybėms – spalvingas interjeras

Giedrė Budvytienė

Kurdama gyvenamojo namo sostinėje interjerą architektė Mingailė Marcinė siekė, kad jis būtų linksmas, spalvingas ir jaukus. Įkvėpimo šaltiniu tapo jo šeimininkai, nebijantys iššūkių ir drąsių sprendimų, mokantys džiaugtis gyvenimu. Tad nieko nuostabaus, kad ir jų ryškiaspalvis būstas spinduliuoja džiaugsmu.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.