„Šeimininkė“ Nr. 48, 2015 m. lapkričio 27 – gruodžio 3 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Tyla ir ramybė –geriausi klausos draugai

 Violeta Gustaitytė

Kiekvienas norime gerai girdėti. Klausa mums leidžia bendrauti, reaguoti į išorinį pasaulį, tačiau kai kurie žmonės gimsta kurti, kai kuriems klausos sutrikimų atsiranda dėl ligų, traumų. Apie ausų ligas, klausos pažeidimus, galimybes padėti apkurtusiems žmonėms kalbamės su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos gydytoju otorinolaringologu, otochirurgu Giedriumi Gyliu.

Liemenė: kasdien naujas įvaizdis

Eglė Leonovienė

Keičiantys pavidalą ar bent jau skirtingais būdais dėvimi drabužiai – tikri garderobo perliukai: turėdamos bent vieną tokį kasdien galite atrodyti kitaip. Įvaizdžio eksperimentus pradėkite nuo ypatingos liemenės, kurią pasisiūsite vos per porą valandų.

Skanūs advento atradimai

Raminta Lisauskienė

Adventas, įsiterpiantis į mūsų skubėjimo ir šurmulio kupiną kasdienybę, atrodo toks nepatogus… Valgyti su saiku turėtume visus metus, o pasninkas gali tapti puikia dingstimi pagerinti mitybos įpročius. Ir visai nereiškia, kad turime pavirsti kankiniais.

Įsileiskime daugiau šviesos

Giedrė Budvytienė

Darganotų orų ir ankstyvų sutemų laikotarpiu be dirbtinės šviesos namuose sunku išsiversti. Dažnai jos prireikia ne tik vakarop, bet ir ryte, dieną. Geras apšvietimas ypač svarbus virtuvėje: čia gaminamas maistas, čia dažniausiai buriasi visa šeima. Pagerinti apšvietimą įmanoma ir be didelio remonto, nekeičiant baldų, tik naudojantis keliomis gudrybėmis, naujomis technologijomis ir šiuolaikiškais sprendimais.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.