„Šeimininkė“ Nr. 48, 2016 m. gruodžio 2-8 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Tikrumo ilgesys

Jurga Sajenkienė

Grafiką, keramiką, fotografiją prisijaukinusi pasvalietė Agnė Naunikaitė išsiskiria ne tik savito stiliaus darbais, bet ir požiūriu į kūrybą, gyvenimą, mus supantį pasaulį. Takoskyros dažnai net nėra. „Pažinsi mano kūrybą – pažinsi mane“, – mėgsta sakyti bibliotekoje dirbanti 26-erių metų menininkė. Agnė gana uždara, tačiau „Šeimininkei“ atsiveria, kalbamės daug ir atvirai. Bet apie viską – pačios Agnės lūpomis.

Tvidas – angliška kokybė ir stilius

Eglė Leonovienė

Škotijos pasididžiavimas – tvidas – yra ypatingas audinys: gražus, tvirtas, šiltas, sunkiai perpučiamas vėjo, iš jo pasiūti drabužiai patogūs ir kartu elegantiški, stilingi. Šį sezoną tvidas, oda ir kailis – labai madingi.

Sotūs pusryčiai – energinga diena

Raminta Lisauskienė

Dar visai neseniai rytais į savo dubenėlį berdavome sausus pusryčius ir tikėjome, kad tai sveikiausias maistas dienos pradžiai. Dabar mitybos specialistai siūlo sugrįžti prie mums įprastesnių patiekalų. Nereikia ieškoti sudėtingų receptų ir ypatingų produktų, kad pagamintume gerus pusryčius. Prisiminkime vieną taisyklę – jie turi būti sotūs ir lengvai virškinami.

Pinigų medis – ne tik burtai

Rita Šemelytė

Prieš šventes neretai pritrūkstame pinigų. Norėdami privilioti į namus finansinę sėkmę ant palangės auginkime zamiokulką, dar kitaip vadinamą pinigų medžiu. Jei burtais netikite, šis augalas vis tiek vertas dėmesio. Grakščios formos zamiokulkas idealiai tinka moderniame interjere, tad nenuostabu, kad pastaruoju metu tapo vienu mėgstamiausių augalų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.