„Šeimininkė“ Nr. 49, 2015 m. gruodžio 4-10 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Svarbiausia Kalėdų Senelio maiše – išsipildžiusi svajonė

Inga Motuzienė

Pasiruošimo didžiosioms šventėms šurmulys kasmet prasideda vis anksčiau, ir vaikai suskumba išsiųsti laišką Kalėdų Seneliui, laukdami didžiausios metų dovanos. „Ji turi būti tokia, kokios vaikas nori. Tėvai turėtų įgyvendinti vaiko svajonę“, – mano psichologė Dalia Klumbienė.

Piniginių ir kiaulių taupyklių ateityje neliks

Rita Šemelytė

Išmaniosios piniginės arba mobilieji mokėjimai keičia įprastinius atsiskaitymus. Vis rečiau rankose laikysime ne tik grynuosius pinigus – neliks ir mokėjimo kortelių. Jas išstumia išmanieji telefonai, apyrankės, laikrodžiai. Išmaniųjų programėlių kūrėjai siūlo įvairius atsiskaitymo būdus ir padeda taupyti.

Švenčių laukimas žvakių šviesoje

Eglės Leonovienės tekstas ir nuotraukos

Ilgais žiemos vakarais žvakių šviesa sušildo sielą, dovanoja jaukumą. Jei tik suskubsite padaryti originalius perregimus gaubtus, namuose pasklis ir artėjančių švenčių nuotaika.

Kulinariniai  eksperimentai be jokių ribų

Giedrė Budvytienė

Jei išseko fantazija, valgiaraštį paįvairinti padės vilniečių moksleivių Lukos Pipiraitės ir Gustės Papaurėlytės sukurtų patiekalų receptai. Jaunosios kulinarės mėgsta sukiotis virtuvėje, joms patinka eksperimentuoti, stebinti šeimos narius ir draugus netikėtais produktų deriniais. Pirmieji prisvilę blynai – jau praeitis, o ateityje merginos svajoja įkurti savo kepyklėlę ir restoraną.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.