„Šeimininkė“ Nr. 5, 2015 m. sausio 30 – vasario 5 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Vėžys: svarbiausia nepavėluoti

Violeta Gustaitytė

Vėžys – viena aktualiausių visuomenės sveikatos problemų. Kasmet vasario 4-ąją minima Pasaulinė vėžio diena. Tai gera proga gauti daugiau informacijos apie šią ligą, paskata dalyvauti prevencinėse vėžio programose, o turint daugiau žinių yra didesnė galimybė užbėgti ligai už akių ar susirgus mėginti ją įveikti.

Nėrinių juostos – stilingas tradicijų atspindys

Eglė  Leonovienė

Raštuotu tinkleliu nertos juostos – močiutės skrynios kraitis. Jomis buvo puošiamos prijuostės, staltiesės, indaujos ar spintelių lentynėlės, patalynė. Tradicijos pamažu atgimsta, tad ir subtilus nėrinių ažūras vėl tampa madingas – jis dera ir kaimiško, ir steriliai modernaus stiliaus interjere.

Apie kasdienę duoną

Eglė Leonovienė

Kad ir kiek įvairiausių patiekalų būtų ant mūsų stalo, be duonos jis tuščias. Senovėje suasmeninta, sudievinta ir dabar duona – svarbiausias mūsų maistas, šeimos artumo, namų jaukumo simbolis. Senoliai, norėdami palinkėti laimės, sakydavo: „Tebūnie skalsi tavo duona.“ Šių dienų žmonėms visų pirma reikia palinkėti tausoti duoną.

Žiemadienio linksmybėms

Raminta Lisauskienė

Nuo balto sapno apsnūdę medžiai, sniego pūkų laukymė, kelmas, didelė pintinė, viliojantis kepsnių kvapas, garuojantis gėrimas ir džiugus krykštavimas… Taip, teisingai įminėte visus raktinius žodžius – tai smagi žiemos iškyla. Dar nedalyvavote tokiose linksmybėse? Tada suskubkite, nes žiemužė jau persirito į antrąją pusę. Na, kur tas krepšys ir ką į jį įsidėti?

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.