„Šeimininkė“ Nr. 50, 2015 m. gruodžio 11-17 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Prasideda atvirukų renesansas

Rita Šemelytė

Jau įpratote sveikinimus gauti elektroniniu paštu arba mobiliuoju telefonu?  Panašu, kad ši technologijų laikų „dovana“ greit išeis iš mados – vis daugiau žmonių nori pradžiuginti artimuosius ir pažįstamus ranka ant tradicinio atviruko rašytu sveikinimu. „Prasideda atvirukų renesansas“, – tikina kaunietės rankų darbo atvirukų kūrėjos Jurgita Adomaitytė ir Ernesta Barkauskė.

Valandėlės sau galia

Parengė Eglė Leonovienė

Tirpstantis iki Kalėdų laikas verčia nerimauti: ar pavyks darbų ir šventinės ruošos maratone rasti laiko sau? Veikti pradėkite jau šiandien! Prieš akis – savaitgalis. Jei likusias savaites nuosekliai rūpinsitės savo išvaizda ir savijauta, šventes sutiksite pasitempusios ir pagražėjusios. Be to, dabar sau skiriamos grožio valandėlės padės susidaryti naujiems geriems įpročiams –  ilgainiui įgusite jas derinti su kasdieniais darbais.

Ant eglutės – rankų darbo žaisliukai

Parengė Eglė Leonovienė

Spindintys bumbulai, girliandos, vintažo žaisliukai – gražu, madinga, tačiau savo rankomis sukurtos eglutės grožybės skleis ypatingą jaukumą namuose, kurs šventinę nuotaiką.

Norvegijos skoniai

Raminta Lisauskienė

„Esu žmogus, degantis aistra geram maistui. Mano pašaukimas – padėti kitiems, todėl pasirinkau dietologijos studijas Vilniaus kolegijoje. Įgijusi diplomą galėjau padėti daugybei žmonių, paskui buvo kita stotelė – sveikatos mokslų magistrantūros studijos Oslo universitete, Norvegijoje“, – sako septynerius metus šioje šalyje gyvenanti mūsų tautietė Toma Eroglu. Ji yra sukūrusi ir tinklaraštį nomnom.lt, kuriame skatina žmones tinkamai maitintis.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.