„Šeimininkė“ Nr. 52, 2015 m. gruodžio 23 – 2016 m. sausio 2 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Vaikų  bibliotekėlės padeda atrasti knygų visatą

Giedrė Budvytienė

Šiais metais Lietuvos bibliotekas, mokyklas ir darželius pasiekė 10 tūkstančių geriausių lietuvių autorių knygų rinkinių. Juos padovanojo labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Fondo steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis įsitikinę, kad gera knyga – tai raktas į vaiko sielą, ypač svarbu, kad gera būtų pirmoji knyga.

Sėkmės kodas – raudona spalva

Eglė Leonovienė

„Neribokite savo fantazijos, būkite išskirtiniai, matomi!“ – tupėdama ant Naujųjų metų slenksčio ragina Raudonoji Ugninė Beždžionė. Pasak mados ir grožio specialistų, raudona spalva – elegancijos klasika, stipri, ryški, ambicinga, tačiau labai pretenzinga, nevienareikšmė. Visus šios spalvos niuansus ir drabužių dėvėjimo taisykles atskleidžia dizaineris Kęstutis Lekeckas.

Smagūs atostogų darbeliai

Inga Motuzienė

Mokinukams – pats atostogų įkarštis. Lauko pramogų žiema nepadovanojo, tad teks daug laiko praleisti namuose. Kad mažieji nedejuotų: „Nėra ką veikti“, Kauno kalėdiniame miestelyje įsikūrusių dirbtuvėlių šeimininkės siūlo kūrybiškai padirbėti. Šios idėjos pravers mamoms, norinčioms užimti savo mažuosius ir praskaidrinti ilgus žiemos vakarus. Ką gaminsime?

Raudonos vaišės metų valdovei

Raminta Lisauskienė

Sutikdami Naujuosius negailėkime ryškių spalvų nei serviruodami stalą, nei gamindami šventinius patiekalus. Tegul sužimba skaisčiomis kibirkštėlėmis džiaugsmingiausioji metų naktis!

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.