„Šeimininkė“ Nr. 6, 2015 m. vasario 6-12 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Vargai dėl iškrypusių kojų pirštų

Violeta Gustaitytė

Išsišovę pėdų kauliukai, plaktukinės kojų pirštų deformacijos – tai ne tik estetinės problemos. Negydant ilgainiui šis negalavimas smarkiai apsunkina žmogaus gyvenimą: trukdo vaikščioti, kiekvienas žingsnis darosi skausmingas. Todėl labai svarbu laiku pastebėti ir gydyti šias pėdų ligas.

Žavūs virtuvės aksesuarai

Eglė Leonovienė

Imtis naujų rankdarbių paskatino draugė. „Reikia sušildyti mano modernią virtuvę“, – paprašė ji. Taip atsirado, tikiuosi, žavus ir praktiškas duonos krepšelio ir puodelių padėkliukų komplektas.

Mokslo šaknys karčios

Violeta Gustaitytė

Apie saldžius mokslo vaisius sužinome vėliau, o tada, kai visas jėgas galima skirti mokymuisi, dauguma vaikų šį norą praranda. Dėl kokių priežasčių vaikai, paaugliai apleidžia mokslus, kur dingsta mokymosi motyvacija, kokie psichologiniai sunkumai užgula mokinių pečius, kalbamės su psichologe psichoterapeute Inga Šulciene.

Amerikietiškos virtuvės ypatumai

Raminta Lisauskienė

Gimusi ir augusi Kaune Aušra Marcinkevičiūtė jau šešiolika metų gyvena Amerikoje, Niujorko valstijoje, nedideliame Itakos miestelyje. „Apie JAV sukurta daug stereotipų, amerikiečių virtuvė – ne išimtis. Vieni valgo greitąjį maistą tris kartus per dieną, kiti ieško įmantriausių produktų ir patys gamina gurmaniškus patiekalus“, – sako Aušra. Mokslininkė, žmona, dviejų sūnų mama pati labai mėgsta šeimininkauti.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.