„Šeimininkė“ Nr. 6, 2016 m. vasario 12-18 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Būreliai: vaikai neturi tapti tėvų svajonių įkaitais

Inga Motuzienė

Mokslo metai jau persirito į antrąją pusę. Ne vienam mokiniui sunkiau keltis ryte, mažiau entuziazmo po pamokų lėkti į būrelius. O kartais noras užsiimti, rodės, mėgstama veikla visai išgaruoja ir išgirstame pareiškimą: nebelankysiu! Apie tokias situacijas ir apskritai vaikų užimtumą kalbamės su psichologe, edukologe Asta Blande.

Zikos virusas jau Europoje

Parengė Violeta Gustaitytė

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skambina pavojaus varpais: dėl tūkstančių kūdikių apsigimimų Pietų Amerikoje kaltinamo Zikos viruso plitimo paskelbta tarptautinio masto ekstremali visuomenės sveikatai situacija. Virusas jau pasiekė ir Europą. Pavojingiausias jis kūdikių besilaukiančioms moterims.

Supamojoje kėdėje lyg lopšyje

 Giedrė Budvytienė

Šiuolaikinės supamosios kėdės, krėslai, foteliai yra lengvi, grakštūs, stebina formų ir medžiagų įvairove, originaliu dizainu. Įsileiskite juos į namus – galėsite džiaugtis žaisminga interjero detale. Be to, įsitikinsite, kad supantis kur kas leng­viau atsipalaiduoti.

Lietuvaitės augino ne tik rūtas

Rita Šemelytė

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai prisiminkime lietuviškus augalus. Apie gėlių darželių tradicijas pasakoja Šiaulių universiteto Botanikos sodo mokslo darbuotoja Rimanta Vainorienė.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.