„Šeimininkė“ Nr. 7, 2015 m. vasario 13-19 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Poetiškos meilės istorijos

Aldona Ruseckaitė

Šv. Valentino diena – vasario 14-oji – nėra tik įsimylėjėlių diena, galėtume ją sieti ir su santuoka. Juk šis šventasis buvo nuteistas mirties bausme už tai, kad paslapčia tuokdavo tuos, kurie mylėjo vienas kitą ir norėjo sukurti šeimą. Pažvelgiau į penkias žymių žmonių – rašytojų – šeimas: įsimylėjo, tuokėsi, o kas buvo toliau, kokie likimai? Visas šias šeimas į bendrą santuokos kelią susiejo Meilė.

Karpos – užkrečiama liga

Violeta Gustaitytė

Karpos – vienas dažniausių odos negalavimų, dėl kurio žmonės kreipiasi į dermatovenerologus. Atsiradusios ant rankų ar kojų karpos ne tik neestetiškai atrodo, bet yra ir rimta sveikatos problema.

Užgavėnės pakvimpa blynais

Raminta Lisauskienė

Mūsų senoliai tikėjo: jeigu nori tikrai išvaryti žiemą iš kiemo, Užgavėnių dieną privalai labai daug ir riebiai valgyti, vien blynų – mažiausiai 12 kartų. Kad nepabostų skanauti tuos pačius, siūlome išbandyti ir naujus jų receptus. Surenkite namuose linksmą, spalvingą gardžių, sočių ir skalsių blynų puotą – tegul ji prasideda jau dabar, nuo pirmosios keptuvės…

Valentino dienos staigmena

Eglė Leonovienė

Kaip Valentino dienos proga pradžiuginsite mylimą žmogų? Nupirksite gėlių, knygą, pakviesite į kiną ar paruošite jaukią vakarienę prie žvakių… Viskas tinka, bet aš siūlau padaryti staigmeną ir sau, ir savo antrajai pusei – sukurti spalvingą koliažą.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.