„Šeimininkė“ Nr. 7, 2017 m. vasario 17-23 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Vietoj lietuviškos žiemos – Tailando šiluma

Rita Šemelytė

Vilnietis Karolis Žukauskas savo pasakojimo apie Tailandą nevadina kelionės įspūdžiais: „Mes čia tiesiog gyvename.“ Kartu su juo šilta saule mėgaujasi žmona Edita, dvejų metukų dukra Vasarė ir penkerių sūnus Ąžuolas. Projekto „Lietuvon.lt“ kūrėjas K. Žukauskas nepamiršta ir gimtosios šalies: jis pristatė iki šiol negirdėtą idėją – turistinių maršrutų prenumeratą.

Drabužių derinimas kapsulės principu

Eglė Leonovienė

Sausakimša drabužių spinta ir nesibaigiančios aimanos: „Neturiu kuo apsirengti“ – situacija puikiai pažįstama beveik kiekvienai moteriai. O pastaruoju metu vis labiau savo įvaizdžiu besirūpinantiems vyrams? „Problemą išspręs drabužių derinimas kapsulės principu: apsirengę bet kokiais iš jų atrodysite stilingai, jausitės patogiai“, – pataria dizaineris, mados namų „Harmman“ kūrybos vadovas Kęstutis Lekeckas.

Virtuvė kvepia guliašu

Raminta Lisauskienė

Nors guliašas yra vengrų nacionalinis patiekalas, jis mėgstamas daugelio šalių virtuvėse. Juokais sakoma, kad tai tinginių valgis – tereikia produktus sudėti į puodą ir gerai ištroškinti. Paprastai guliašas gaminamas iš jautienos, tačiau tinka bet kokios rūšies mėsa, o skonio suteikia įvairūs gardūs priedai.

Laikas planuoti sėją

Rita Šemelytė

Žiemai ritantis į pabaigą, ilgėjant dienoms, daržininkai vis dažniau užsuka į sėklų parduotuves, ruošiasi namuose ant palangių auginti daigus. Kada ir ką sėti, pataria Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro filialo Sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslo darbuotoja dr. Julė Jankauskienė.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.