„Šeimininkė“ Nr. 7, 2016 m. vasario 19-25 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Vien draudimais priklausomybių neįveiksime

Giedrė Budvytienė

Praėjusių metų pabaigoje paskelbta, kad Lietuvos gyventojai išgeria daugiausia alkoholio pasaulyje. Galime pasiguosti, kad narkotinių ir psichotropinių medžiagų mūsų šalyje vartojama mažiau, nei siekia ES vidurkis, o rūkome ne daugiau nei vidutinis statistinis europietis. Apie iššūkius, su kuriais susiduriama mažinant šių žalingų įpročių paplitimą, kalbamės su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktore Inga Juozapavičiene.

Pavasario manifestas: daugiau spalvų!

Eglė Leonovienė

pavasarį moterys jaučia kiekviena kūno ląstele: norisi aktyviau sportuoti, pakeisti plaukų spalvą, įsigyti ryškiaspalvę rankinę, būtinai dar ir naują puspaltį –juk nešiotas rudenį vargu ar tiks saulėtoms dienoms. Ateinančio sezono mados tendencijos varžosi, kuri svarbesnė. išskirti aktualiausias Iš jų ėmėsi dizaineris Kęstutis Lekeckas.

Skiautiniai: detalių geometrija

Parengė Eglė Leonovienė

Daugumos skiautinių pagrindas – viena geometrinė figūra: trikampis, kvadratas, rombas, stačiakampis. Jungdamos juos vieną prie kito, derindamos audinių spalvas ir raštus galite sukurti ne vieną originalų rankdarbį. Puikus pavyzdys – ši lovatiesė ir staltiesėlių komplektas.

Tūkstančio ir vieno sluoksnelio gardumynai

Raminta Lisauskienė

Filo tešlą kai kas painioja su šeimininkėms gerai pažįstama tradicine sluoksniuota tešla. Iš tiesų jos visiškai skirtingos: ypatingoji filo tešla kočiojama popieriaus plonumo lakštais, kurie kepiniui suteikia išskirtinio lengvumo. Kone peršviečiami iš kvietinių miltų pagaminti lakšteliai dažniausiai naudojami Artimųjų Rytų bei Balkanų virtuvėse.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.