„Šeimininkė“ Nr. 8, 2015 m. vasario 20-26 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Madam – ir namuose madam

Eglė Leonovienė

Šis kėdainietės Ilmos Grigonienės mėgstamas posakis net tapo postūmiu pradėti neįprastą verslą. Kodėl moterys tik iš namų išeidamos pasipuošia? Ir tvarkydamos namus, ir šeimininkaudamos virtuvėje jos gali būti žavios, jei ryšės ne įprastą, o su meile ir polėkiu sukurtą prijuostę.

Norite būti tikra moterimi? Dėvėkite sijoną!

Eglė Leonovienė

Mūsų gyvenimo būdas verčia rinktis patogius ir praktiškus apdarus. Deja, tarp jų vis rečiau atsiranda sijonas, kuris yra ne šiaip sau paprastas drabužis, o socialinis simbolis, įprasminantis moteriškumą: jausmingumą, švelnumą, minkštumą, eleganciją. Vis dėlto dabartinė mada pasižymi didžiule sijonų modelių, spalvų, apdailos įvairove, tad būkite elegantiškos ir madingos!

Daigų patiekalai – natūralus energijos šaltinis

Daiva Kovzan

Artėjant pavasariui pritrūkstame energijos – natūralu, organizmui reikia vitaminų. Bet neskubėkime į vaistinę. Mitybos specialistai primena papildomą naudingų medžiagų šaltinį, puikų sintetinių vitaminų pakaitalą – daigintus grūdus ir jų želmenis. Na, o susidaiginti grūdų galime patys.

Dvynių paslaptys

Violeta Gustaitytė

Neseniai Didžiojoje Britanijoje leista pradėti vaikus mėgintuvėlyje panaudojant trijų žmonių DNR. Jau kitąmet pasaulį gali išvysti pirmasis trijų asmenų kūdikis. Šiuolaikinės medicinos technologijos seniai įsiskverbė į žmogaus gyvybės pradėjimo sferą. Po dirbtinio apvaisinimo dažniau gimsta dvynukai ar net daugiau kūdikių. Visuomenę ypač domina paslaptingas dvynių fenomenas, kai jų vienoje vietovėje gimsta neįtikėtinai daug.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.