„Šeimininkė“ Nr. 8, 2016 m. vasario 26 – kovo 3 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Jeigu nori būti karaliene, paversk vyrą karaliumi

Giedrė Budvytienė

Valdinga moteris ir paklusnus vyras – toks santykių modelis šiandien kur kas dažnesnis nei prieš kelis dešimtmečius. Jei abu jaučiasi gerai, gyvens ilgai ir laimingai. Tačiau būna ir kitaip: nusivylusios vyrų nuolankumu žmonos ima ieškoti stipresnio, lygiaverčio partnerio, o vyrai moterų kontrolei priešinasi bėgdami į barą, žvejybą ar kitos moters glėbį.

Vaistažolių galia prieš peršalimo ligas

Violeta Gustaitytė

Gydantis nuo peršalimo ligų reikia nepamiršti šimtamečių tradicijų ir gelbėtis tuo, kuo mūsų senoliai gelbėjosi – vaistažolėmis. „Lietuviškų augalų gydomosios savybės mums tinkamiausios“, – sako garsi žolininkė Adelė Karaliūnaitė.

Juodos ir žalios grafika

Parengė Eglė Leonovienė

Juoda ir balta, juoda ir raudona – klasikiniai, kiek pabodę spalvų deriniai, o artėjant pavasariui norisi naujovių! Štai kiek įkvėpimo, neįprastų grafinių variacijų mezginiams suteiks juodos ir žalios spalvų duetas, ypač madingas „vištų kojelių“ motyvas.

Ryškiaspalvis valgiaraštis

Raminta Lisauskienė

Šiuo pilkuoju metų laiku labai trūksta ryškių spalvų ir vitaminų. Tiek viena, tiek kita galime rasti ant stalo. Siūlydami ryškiaspalvį valgiaraštį primename ir gavėnios pasninką – pateikiame skanių eksperimentų be mėsos.

Mažas miegamasis, arba kai vietos yra tik lovai

Giedrė Budvytienė

Net jei jūsų miegamasis mažas kaip kišenė ar jam iš viso nebeliko atskiro kambario, nebūtina miegoti ant sofos. Patogi lova gali išsitekti ir nedidelėje nišoje, jei lubos aukštos – antrame aukšte. Rasti jai vietos įmanoma ir bendroje erdvėje, atskyrus užuolaidomis, stiklu, širma, lentynomis.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.