„Šeimininkė“ Nr. 9, 2015 m. vasario 27 – kovo 5 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Asta FunkienėStilius stiprioms moterims

Eglė Leonovienė

„Į standartus netelpu. Numirsiu nežinodama, kokia esu: vieną rytą atsibundu vienokia, kitą – kitokia. Iš kur tos mintys, emocijos, nuotaikos?..“ – spėlioja kaunietė dizainerė Asta Funkienė, šį nežinojimą itin branginanti: gyvenimas tampa spalvingesnis, įdomesnis, prisipildo netikėtumo žavesio.

sunkumas kojoseSunkumas kojose perspėja apie varikozę

Violeta Gustaitytė

Artėjant pavasariui norisi daugiau šypsotis, gražiai atrodyti, tačiau nuotaiką daugybei moterų gadina ir psichologinį diskomfortą sukelia kojas išvagojusios išsiplėtusios venos. Dažnai venų varikozė, ypač ligos pradžioje, laikoma tik estetine problema, tačiau laikui bėgant progresuoja, ir gali sukelti sunkių komplikacijų.

zvilgsnisKerinčio žvilgsnio paslaptis

Eglė Leonovienė

Tankios, ilgos ir juodos blakstienos – visų moterų svajonė. Deja, idealų tušą, kaip ir idealų vyrą, rasti sunku. „Tik išbandžiusios sužinosite, ar jis – būtent tai, ko jums reikia: vienos moterys tušu patenkintos, giria, o kitos tą pačią priemonę peikia. Rasti tinkamą tušą nelengva, tai labai individualus dalykas“, – tikina kosmetologė, grožio specialistė, korporacijos „Sibiro sveikata“ profesionalė Vilta Augaitienė.

Virvė – papuošalo akcentas

virve-papuosalaiEglė Leonovienė

Puošmenoms tiks įvairios apskritos ir plokštesnės virvelės, svarbiausia – jos turi būti lanksčios. Virvelės gali būti atlasinės, medvilninės, suktos, pintos ir tarsi išmegztos – kiekvienu atveju gausite vis kitokį rezultatą. Siekdamos individualumo galite derinti dviejų spalvų ar atspalvių virveles, blizgančią atlasinę su matine medvilnine, storesnę su plonesne. Maždaug 15 cm ilgio detalei supinti reikės apie 6 m virvelės. Prie supintos virvės detalės ar detalių, kaip ir kurdamos vėrinius, galite taikyti įvairius priedus: tiks pusbrangiai akmenys, metalinės ir plastikinės detalės, mediniai karoliukai, grandinėlės ir pan. Tiesa, subtilaus skonio gerbėjoms turbūt pakaks vien tik supintos virvės ir tvirtinimo detalių.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.