„Ūkininko patarėjas“ Nr. 88, 2014 m. rugpjūčio 2 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Po didinamuoju stiklu – sąskaitos bankuose

Laikote savo pinigus banke ir manote, kad niekas nieko nesužinos, ką su jais darote? Neapsirikite – tikriausiai jau nuo kitų metų kasmet bankai turės pranešti Valstybinei mokesčių inspekcijai apie jūsų sąskaitas, jose esančias lėšas, visas vykdytas operacijas – gautus ir išleistus pinigus. Politikai teigia, kad bankų sąskaitų duomenų sekimas padėtų sumažinti šešėlinį verslą ir kontrabandą. Tie, kurie neturi ką slėpti, nesibaimina, kiti piktinasi ir vadina tai pavojingu valstybės lindimu į privatų gyvenimą. O kaip yra iš tiesų?

Žuvims reikia kondicionieriaus

Lietingą ir vėsų birželį pakeitusi liepa išdžiovino mažus upelius, išgarino dirvožemio drėgmę, lyg vonioje sušildė ežerų ir tvenkinių vandenį. Kaitriomis dienomis intensyviai vegetuoja vandens augalija, ypač dumbliai. Tad žuvims gali pritrūkti deguonies. Ir jeigu artimiausias porą savaičių karščiai nesiliaus, teks aeratoriais pūsti orą į žuvininkystės ūkių tvenkinius.

„Toksika“: sprogimas ar techninis gedimas?

UAB „Toksika“ Šiaulių filia­le Aukštrakiuose vėl kilo skandalas – visuomenę pasiekė informacija, kad pavojingų atliekų deginimo įrenginyje (PADĮ) vykdant bandymus įvyko sprogimas. Neatmetama versija, kad UAB „Toksika“ vadovai bandė nuslėpti sprogimo aplinkybes ir apie įvykį nepranešė aplinkos apsaugos specialistams.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.