„Ūkininko patarėjas“ Nr. 98, 2014 m. rugpjūčio 28 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Ūkininkų lyderį brandino trys epochos

Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos nariai savo organizacijos pirmininką švelniai vadina Tėveliu, neieško jam jaunesnės pamainos ir kol kas nė vienas nepretenduoja į jo vietą. „Po Šliko būti pirmininku? Geras nebūsi“, – mano jie.
Pasak rokiškėnų, Vytautas Šlikas, žodžio kišenėje neieškantis ir nedrebinantis kinkų nei prieš tikrus, nei prieš tariamus autoritetus, puikiai atstovauja ūkininkų interesams ir rūpinasi jais kaip savo vaikais. Pats šį mėnesį 85 metų jubiliejų švęsiantis V. Šlikas taip pat dar nesirengia poilsiauti ir sako jaučiasi geriausiai, kai gali kuo nors padėti kitiems.

Rugpjūtis baigiasi, javapjūtė tik įpusėjo

Kai kur Lietuvoje jau pranešama apie javapjūtės pabaigą, o pamario ir pajūrio krašte ūkininkai džiaugiasi nuėmę pusę derliaus. Klaipėdos r. ūkininkų sąjungos pirmininkas Artūras Česnauskas neslepia savo ūkyje jau pastebintis pirmuosius psichozės požymius. Nesiliaunantys lietūs kelia nerimą ir nebežinia, kokio darbo griebtis, nes nė vienam atlikti nėra tinkamų sąlygų. Rugpjūtis baigiasi, o javapjūtė vos įpusėjo.

Versli aplinka – tik pažadai bei planai?

Dažnai kartojama mintis: regionams ir mažiems miesteliams gyvybingumo suteiktų smulkus ir vidutinis verslas. Norisi paklausti: o kodėl ne didelis verslas? Gal todėl, kad didelį traukia prie didelio – miesto ar dosnaus ir pinigingo vartotojo. Dideliam nėra ką veikti besitraukiančiose bendruomenėse, nykstančiuose miesteliuose.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.