„Ūkininko patarėjas“ Nr. 115, 2014 m. spalio 4 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Parodą „Sprendimų ratas 2014“ atidarė, simbolinę juostą perkirpo Seimo narys Bronius Bradauskas, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas ir ASU rektorius Antanas Maziliauskas.

Ateities sprendimai ASU parodoje

Justinas ADOMAITIS
„ŪP“ korespondentas

Gamta – mūsų valstybės turtas. Darnus žemės ir miškų ūkis, aplinką tausojanti žmogaus veikla. Tokios temos ošė šį savaitgalį (spalio 2-4 d.) Aleksandro Stulginskio universitete (Kauno r.) vykstančioje miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų parodoje „Sprendimų ratas 2014“. Tai jau septintoji šiai tematikai skirta ir vienintelė tokio pobūdžio paroda šalyje, padedanti susipažinti su besikeičiančia aplinka, naujomis aplinkosaugos idėjomis, miškininkystės, medžioklės, gyvulininkystės ir aplinkos tvarkymo aktualijomis.

Iš patarėjų – į viceministrus

Vilius Martusevičius

Naujuoju žemės ūkio viceministru paskirtas iki tol ministrės Virginijos Baltraitienės patarėju dirbęs Vilius Martusevičius.
Žemės ūkio ministerijoje jis buvo atsakingas už tarptautinį bendradarbiavimą, žuvininkystės sritį, taip pat kuravo ministerijai pavaldžių įstaigų ir įmonių personalo administravimo sritį.
„Atėjau į ministeriją, kad, pasinaudodamas savo patirtimi ir turimomis žiniomis, nuveikčiau ką nors gero žemės ūkiui, kad mūsų žemdirbiams būtų geriau. Daugiausia dėmesio norėčiau skirti eksportui, juolab, kad dabar labai aktyviai ieškome naujų rinkų“, – sakė „Ūkininko patarėjui“ V. Martusevičius.
Viceministras yra baigęs Žemės ūkio akademiją Kaune, kur įgijo inžinieriaus mechaniko specialybę. Daug metų dirbo eksporto srityje, daugiausia – su žemės ūkio produkcija. Prieš ateidamas dirbti į ministeriją, vadovavo Eksporto vystymo asociacijai, su žemės ūkiu susijusioms įmonėms.

„ŪP“ informacija

VšĮ „Ekoagros“ į Derliaus šventę Kaune atvežusiais savo bičių ūkio išskirtinės kokybės medaus.

Išskirtinė medaus kokybė – laikmečio aktualija

Justinas ADOMAITIS
„ŪP“ korespondentas

– Šiandien mugėse, parodose, ūkininkų turgeliuose vartotojas ieško išskirtinės kokybės produktų, – teigia viešosios įstaigos „Ekoagros“ direktorius Antanas Makarevičius – Smagu, kad bitininkai pirmieji pradėjo savo bičių ūkio produkciją ženklinti mūsų įstaigos suteikiamu ženklu „Kokybė“. Pasak „Ekoagros“ vadovo A. Makarevičiaus, kokybės sertifikatas – ne tik garantija vartotojui, bet ir reali parama bitininkui.

 

 

 

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.