„Ūkininko patarėjas“ Nr. 123, 2014 m. spalio 23 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Susitikime su JAV viceprezidentu Džozefu Baidenu (Joseph Biden) – užsienio reikalų ministras  Linas Linkevičius ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Susitikime su JAV viceprezidentu Džozefu Baidenu (Joseph Biden) – užsienio reikalų ministras
Linas Linkevičius ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Į naujas rinkas – keliais frontais

Irma DUBOVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Vis dažniau visuomenę pasiekia informacija apie lietuviškai produkcijai atsiveriančias alternatyvias rinkas. Paskutinę gerą naujieną po vizito JAV parvežė premjeras Algirdas Butkevičius – žalia šviesa uždegama mėsos gaminių eksportui už Atlanto. Biurokratinės procedūros baigtos, liko įveikti paskutinį laiptelį – amerikiečių visuomenės pritarimą. Tam suteiktas trijų mėnesių terminas.

Pagarbos bučinys Aukštaitijos skalsiajai duonai.

Regina STUNDIENĖ
„ŪP“ korespondentė

LŪS pirmininkas Jonas Talmantas pagarbiai pabučiavo nederliose Utenos krašto žemėse sunkiai užauginto rugio skalsią duonelę.

LŪS pirmininkas Jonas Talmantas pagarbiai pabučiavo nederliose Utenos krašto žemėse sunkiai užauginto rugio skalsią duonelę.

Pagaliau. Utenos krašto ūkininkai, paakinti veiklaus vieno stambiausių Vyžuonų seniūnijos ūkininko Mečislovo Bučelio, pavasarį atkūrė Lietuvos ūkininkų sąjungos skyrių. O spalio viduryje susirinko pagerbti „Metų ūkio“ konkurso nugalėtojų, pasidžiaugti tarpusavio bendryste vakaronėje. Susitikti su savosios gimtinės darbštuoliais atvyko LR Seimo narė Milda Petrauskienė, drąsų žodį, adresuotą Seimui ir vietos savivaldos valdžiai, tarė LŪS pirmininkas Jonas Talmantas. Savivaldybės meras Alvydas Katinas sveikindamas priminė, jog suvestinėse nėra užsiminta, kokiomis sąlygomis nederliose žemėse kantriai ūkininkauja uteniškiai.

Ar Lietuva pasiruošusi Ebolos grėsmei?

Dalia URBONIENĖ
,,ŪP“ korespondentė

Specialius kombinezonus Lietuvoje dar tik ruošiasi įsigyti.

Specialius kombinezonus Lietuvoje dar tik ruošiasi įsigyti.

Kol Ebolos virusas plito tik Afrikoje, jis atrodė labai toli nuo mūsų. Bet kai sergančiųjų jo sukeliama hemoragine karštine atsirado ir Europoje, šios ligos pavojus smarkiai priartėjo prie kiekvieno iš mūsų. Ir nors tokių atvejų visai nedaug, palyginti su daugiau kaip 8000 ligos ir per 4000 mirties atvejų Vakarų Afrikos regione (Gvinėjoje, Liberijoje, Siera Leonėje), ne vienas ir Lietuvoje pagalvoja – o kas būtų, jei virusą kas nors atvežtų į mūsų šalį? Juk į Vokietiją ar Ispaniją, kur registruoti ligos atvejai, vyksta ne vienas ir ne du mūsų tautiečiai. Ar žinotų mūsų medikai, ką daryti, atsiradus tokiam ligoniui?

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.