„Ūkininko patarėjas“ Nr. 125, 2014 m. spalio 28 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

„Kryžius dažniausiai žmonės stato savo senelių ar prosenelių sodybose“, – sako Rimantas Paunksnis, baigdamas eilinį užsakymą.

Lupikuose – naujo meno apraiškos

Dainius ŠEPETYS
„ŪP“ korespondentas

Kelmės rajono Lupikų kaime su žmona gyvenantis tautodailininkas Rimantas Paunksnis savo veikla išsklaido mitą, neva iš meno negalima pragyventi. Beveik prieš trejus metus iškeitęs miesto šurmulį į kaimo ramybę, medžio drožėjas kuria įsimintinas skulptūras ir bareljefus, drožia kryžius, daro koplytstulpius bei koplytėles. Auksinių rankų meistras kuria meną, o kiekvienas, į savo namus parsinešęs Rimanto darbą, ima jausti daugiau meilės, užuojautos ir sielą užliejančios ramybės.

AB „Vilniaus paukštynas“ generalinį direktorių Gintarą Martinkų sveikina ŽŪM Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento direktorius Rimantas Krasuckis.

„Vilniaus paukštyno“ darbuotojai žengė raudonu kilimu

Irma DUBOVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Šeštadienį „Vilniaus paukštynas“ paminėjo savo veiklos 50-metį. Ta proga darbuotojams buvo sukurta įsimintina šventė – kiekvienas, dirbantis paukščių auginimo ir vištienos perdirbimo įmonėje, pasijautė svarbus ir asmeniškai prisidedantis prie jos sėkmės. Į paukštyno jubiliejaus šventę susirinko apie tūkstantis žmonių. Daugiausia, žinoma, iš Vilniaus rajono miestelio Rudaminos, mat čia įsikūręs „Vilniaus paukštynas“, kuris yra didžiausias rudaminiečių darbdavys.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.