„Ūkininko patarėjas“ Nr. 133, 2014 m. lapkričio 18 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Parodoje eksponuojami režisieriaus ranka surašyti valgių receptai, kulinariniai užrašai.

Pas Juozą Miltinį… į virtuvę

Virginija JUŠKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Prabilus apie Juozą Miltinį, nieko daug aiškinti nebereikia: Panevėžio dramos teatro režisierius, aktorius, legenda, kurią gyvą scenoje matė daugelis brandžios kartos žmonių. Jaunimui liko daug jo atminties ženklų – įkurtas teatras, dar gyvi senjorai, namas Panevėžyje Algirdo gatvėje, kur glaudžiasi maestro palikimo studijų centras su režisieriaus asmeniniais daiktais, biblioteka, visu kūrybiniu palikimu, jo vardu pavadinta gimnazija. Ši asmenybė, atrodo, visiems pažįstama, bet tai, ko gero, apgaulė, anaiptol…

Lietuvos ūkininkų sąjungos Drus­kininkų padalinio pirmininkė Petronėlė Sigita Radvilavičienė klausė tiesiai šviesiai, ar smėlio dirvos taps derlingos?

Nerimas dėl ateities

Vladas KASPERAVIČIUS
„ŪP“ korespondentas

Lietuvos nederlingų žemių naudotojų asociacijos (LNŽNA) atstovai, suvažiavę į konferenciją Varėnoje, svarstė aktualiausius nūdienos klausimus.
Pirmininkas Juozas Baublys priminė, kad jie nuolat rengia susitikimus su žemės ūkio ministrais, viceministrais, Seimo nariais, kitais valdžios atstovais įrodydami, kokia reikšminga ir svarbi yra parama, mokama ūkininkaujantiesiems nederlingose žemėse.

 

 

 

 

 

Arvydas Bražiūnas savo ūkyje taiko neariminės žemdirbystės technologiją.

Pažangų ūkį sukūrė apleistose žemėse

Daiva SKIRKEVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Šiemet pažangiausiu Rokiškio krašto ūkininku pripažintas 27-erių Arvydas Bražiūnas. Ūkininkaudamas jis remiasi naujausiomis technologijomis ir savo protu. Tiesa, ne vien savo – ir šešeriais metais vyresnio brolio, taip pat ūkininko Giedriaus. „Dvi galvos – ne viena“, – sako „ŪP“ pašnekovas, laikantis likimo dovana galimybę verslą plėtoti pasitariant ne su svetimu, o su šeimos nariu.

 

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.