„Ūkininko patarėjas“ Nr. 11, 2017 m. sausio 26 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Nusikaltėlių tinklai įtraukia ir niekuo dėtus žmones

Milda JONKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Patikliam, geranoriškam ir biednam žmogui šiais laikais gyventi nelengva – jais bando pasinaudoti įvairaus plauko sukčiai ir nusikaltėliai. Pastaruoju metu per spaudą, internete, per pažįstamus nusikaltėliai ieško žmonių, kurie už tam tikrą mokestį galėtų parvaryti neva internetu užsienyje pirktus automobilius. Pasirodo, jog tokie sandoriai rezgami siekiant kitų rankomis įvykdyti nusikaltimus. Patiklūs naivuoliai vis dažniau patenka į profesionalių vagišių paspęstas pinkles. Nieko blogo neįtardami, išvyksta parvairuoti neva užsienyje pirkto automobilio, tačiau ten neretai įkliūva policijai ir tuomet paaiškėja, kad automobilis vogtas, o jie tapo organizuoto nusikaltimo bendrininkais. Taigi naivuoliai atsiduria už grotų, o tikrieji nusikaltimų organizatoriai toliau ieško naujų aukų.

Šilutės merų „pasimatymų“ vieta – teismai

Stasys BIELSKIS
„ŪP“ korespondentas

Šilutės rajono savivaldybė visoje šalyje išgarsėjo per praėjusią tarybos kadenciją pakeitusi net keturis merus. Dabar pamario krašto politikai savo išradingumu vėl stebina visuomenę. Buvęs meras, dabar tarybos narys Arvydas Jakas dabartiniam merui Vytautui Laurinaičiui ir buvusiam Virgilijui Pozingiui skiria „pasimatymus“ teismų salėse. Tik vargu, ar pavyks Temidei vyrus sutaikyti.
Buvęs meras A. Jakas padavė į teismą buvusį merą V. Pozingį už tai, kad šis ir televizijos laidų prodiuseris bei vedėjas 2015 m. kovo pabaigoje paskleidė tikrovės neatitinkančią, jo garbę ir orumą žeminančią informaciją.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.