„Ūkininko patarėjas“ Nr. 12, 2015 m. sausio 29 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Provokacija ar mįslingos derybos už nugaros?

Algimanto SNARSKIO piešinys

Stasys JOKŪBAITIS
„ŪP“ korespondentas

Lietuvą pasiekusi žinia, kad Europos Komisija (EK) pasiūlė Rusijai pačiai nuspręsti, kurioms Europos Sąjungos (ES) šalims panaikinti maisto produktų eksporto embargą, nustebino ir Prezidentę, ir premjerą. Sunerimo ir žemdirbių savivaldos organizacijos, Žemės ūkio bendrovių asociacija. Maskvai atvėrus kelią dvišaliams susitarimams, už borto liktų jai neįtikusios valstybės, tarp kurių atsidurtų ir Lietuva.
Tačiau už sveikatą ir maisto saugą atsakingo komisaro Vytenio Povilo Andriukaičio teigimu, kol kas nieko panašaus nėra, o šios žinios galėjo ateiti iš Kremliaus.

Algimanto SNARSKIO piešinys

Merų kėdės vilioja labai skirtingus pretendentus

Juozas SKRIPKAUSKAS
„ŪP“ korespondentas

Kandidatų  į merus sąrašas Žemaitijoje  – margas: nuo Seimo narių ir keturiskart aukštąjį išsilavinimą įgijusių mokslinčių iki ūkininkų, kaimo bendruomenės pirmininkų ar vos vidurinį mokslą baigusių asmenų. Kas gi žada geresnį gyvenimą rajonams, puikią infrastruktūrą bei patrauklią išvaizdą kaimams ir miesteliams, o jų gyventojams – aprūpinimą darbu, paslaugas bei nepriekaištingą valdininkų reputaciją?
Kad nebūtume apkaltinti neatlygintinos politinės reklamos skleidimu, šiame rašinyje neminėsime konkrečių pretendentų pavardžių, tačiau visi faktai – iš Žemaitijos krašto.

Zita Alseikienė

Vaikai nenori nutraukti savo gyvybės – jie nutraukia savo kančias

SVEIKATA

Dalia URBONIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Mūsų visuomenėje yra gajus mitas apie laimingą vaikystę, tačiau Lietuvą nuolat sukrečia skaudūs vaikų savižudybių atvejai. Ypač gausu jų buvo pastaruoju metu. Apie tai, kodėl žudosi vaikai ir ką gali padaryti suaugusieji, kad šio reiškinio mastai sumažėtų, kalbamės su gydytoja psichiatre-psichoterapeute Zita Alseikiene.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.