„Ūkininko patarėjas“ Nr. 121, 2016 m. spalio 15 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Žemės ūkio skyriaus vedėja Emilija Rimeikienė džiaugėsi ūkininko Deivido Žiurausko tvarkingais laukais.

Žemės ūkio skyriaus vedėja Emilija Rimeikienė džiaugėsi ūkininko Deivido Žiurausko tvarkingais laukais.

Kai gėrybių kraitės pilnos…

Aldona SIREIKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) jau 23-ią kartą organizuojamame konkurse „Metų ūkis“ kasmet aktyviai dalyvauja Šiaulių rajono mažų bei didelių valdų šeimininkai, kurie ir nelengvomis sąlygomis sugeba sėkmingai plėtoti agroverslą, diegia naujas technologijas, kuria ir įgyvendina verslo planus. Perspektyvių, sumanių ūkininkų yra kiekvienoje rajono seniūnijoje.
Kai į aruodus suvežtas šių metų derlius, kai vario spalvomis nusidažė medžiai ir baigiami rudeniniai darbai laukuose, konkurso „Metų ūkis 2016“ vertinimo komisija, kuriai vadovavo Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos (ŠKŪS) pirmininkas Raimundas Juknevičius, bei du nariai – Šiaulių r. savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėja Emilija Rimeikienė ir UAB „Biržų žemtiekimas“ žemės ūkio technikos pardavimo vadybininkas Vidmantas Jeskevičius, – aplankė šešis ūkius: tris jų pristatė ŠKŪS, kitus tris – rajono Žemės ūkio skyrius.
Prizinės vietos skirtos ūkininkams, kurie priklauso LŪS: pirmą vietą komisija skyrė ūkininkams Deividui ir Rasai Žiurauskams iš Žarėnų kaimo, antra vieta atiteko jaunajai ūkininkei Rūtai Kalinauskaitei iš to paties kaimo, o trečia vieta – Nerijui ir Astai Lengveniams iš Šiupylių miestelio.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.