„Ūkininko patarėjas“ Nr. 122, 2015 m. spalio 15 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

„Kietaviškių gausa“ permainų kelyje

„Dienos trumpėja, saulės mažėja, orai vėsta, todėl agurkėlių augimas lėtėja. Net ir šildant jų derlius neatpirks išlaidų“, – aiškina UAB „Kietaviškių gausa“ direktorius Mindaugas Pupienis.

Vanda BARONYTĖ
„ŪP“ korespondentė

UAB „Kietaviškių gausa“ šiltnamių laukia didžiuliai pokyčiai. Prieš porą mėnesių pradėti ir jau nuardyti 4 ha senų šiltnamių. Kitais metais bus pradėti ardyti dar 2 ha šiltnamių. Žemė po jais ruošiama naujiems pamatams, paskui bus montuojamos konstrukcijos. Visi darbai vyksta tvarkingai: stiklo duženos pristatomos stiklo fab­rikui, senosios metalo konstrukcijos – metalo supirktuvėms, o betoniniai pamatai bei blokai bus smulkinami ir panaudoti teritorijos keliams. Senų tręšimo sistemų gali prisireikti likusiuose šiltnamiuose.
„Nelygu, kokia bus žiema, nes ji turės įtakos statybų darbams, bet tikimės, kad pavasarį bent į dalį naujųjų šiltnamių bus galima sodinti daržovių daigus“, – teigia įmonės direktorius Mindaugas Pupienis ir priduria, kad įgyvendinus projektą bus eksploatuojami 10 ha naujų ir 10 ha senų šiltnamių, jų plotuose užderės iki 7,5 tūkst. t agurkų ir pomidorų, salotų bus užauginama apie 1,5 mln. vienetų per sezoną.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.