„Ūkininko patarėjas“ Nr. 132, 2016 m. lapkričio 12 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Kol žemdirbiai augins duoną, tol gyvuos kaimas

Aldona SIREIKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Kuršėnų kultūros centre surengta tradicinė Šiaulių rajono žemdirbių šventė ,,Dėkojame žemei“. Duonos augintojų pasveikinti atvyko į Seimą išrinktas jau buvęs Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas, visada geros nuotaikos, sugebantis šmaikščiai pokštauti, žemdirbių itin gerbiamas Šiaulių rajono meras, didelio ūkio savininkas Antanas Bezaras, agroverslo partneriai ir kiti bičiuliai.

Utenos krašte – dovanų lietus geriausiesiems

Regina STUNDIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Sunkiai sugrįžę atgalios į Lietuvos ūkininkų sąjungą, Utenos krašto ūkininkai jau įsitikino, kad jungtis iš tiesų vertėjo. Per pastaruosius kelerius metus bendravo nepalyginamai daugiau nei per iki tol prabėgusius dešimtmečius. Susigrąžinus teisę dalyvauti „Metų ūkio“ konkurse, prislopo ir kuklumo jausmas, vis daugiau žemdirbių pareiškia norą dalyvauti jame. Apie komisijos kelionę po konkurso dalyvių ūkius jau rašėme. O štai dabar geriausieji šventės metu buvo išrikiuoti ant nugalėtojų pakylos.

Nauji bankų paslaugų įkainiai skaudžiai kirs smulkiajam verslui?

Parengė „ŪP“ korespondentė
Elena RINKEVIČIENĖ

Nuo kitų metų trys komerciniai šalies bankai keičia paslaugų kainodarą verslui. Vieni naikina dalies operacijų įkainius, tačiau nustato mėnesinį sąskaitos aptarnavimo mokestį, penkis kartus didesnį nei buvo ligi šiol. Stambaus verslo atstovai jokių emocijų dėl pokyčių bankų paslaugų kainodaroje nereiškia, bet smulkieji skundžiasi, kad tokie perversmai jų verslus gali net sužlugdyti. Bankų atstovai ramina, kad smulkiosios ir vidutinės įmonės gaus pigesnes paslaugas – vadinamuosius stabilios kainos krepšelius, tačiau kada jie atsiras, nutylima.
Šį šeštadienį „Ūkininko patarėjas“ klausia: ar nauji bankų paslaugų įkainiai nesužlugdys smulkiojo verslo?

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.