„Ūkininko patarėjas“ Nr. 135, 2016 m. lapkričio 19 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Mėsinių veislininkystė – žinių ir sąžiningumo barommėsiniaietras

Rasa PRASCEVIČIENĖ

Žvelgiant į Lietuvos žemėlapį vienodais pavadinimais kaimų galima nesunkiai aptikti bent keliuose skirtinguose mūsų šalies regionuose. O štai Šilutės r., netoliese Švėkšnos miestelio, įsikūręs Vilkų Kampas toks tikrai yra vienintelis. Tačiau iš tiesų ši vietovė garsėja ne vilkais, bet aukštos veislinės vertės mėsiniais dviejų veislių – šarolė ir limuzinų galvijais. Čia juos augina Monika Žąsytienė ir Jonas Oželis, t. y. tėtis ir dukra, savo veik­los rezultatais šiandien lyg ir paneigiantys teiginį, kad pelningas gali būti tik ne mažesnis nei 80-ties žindenių „galvų“ ūkis. Mat jiedu žindenių augina perpus mažiau, tačiau uždarbiu nesiskundžia.

seimas

Į Seimą išrinktas Liberalų sąjūdžio narys Ričardas Juška ir jo rinkimų štabui vadovavusi, o dabar ir padėjėja tapusi partijos bičiulė Liudmila Norkaitienė atrodo neišskiriami, todėl būtų keista, jei Etikos komisijos pirmininkė neturėtų interesų išsukti savo bičiulį nuo skandalo. Autorės nuotrauka

Į Seimo suolą su skandalo šleifu

Daiva BARTKIENĖ

Antradienį Seime iškilmingai prisiekė 141 naujai išrinktas parlamentaras. Nors naujieji Seimo nariai dar nespėjo niekuo nusidėti rinkėjams, kai kurie čia jau atėjo su skandalų šleifu. Vienas tokių – Liberalų sąjūdžio narys Ričardas Juška, kurio galimai neetišką elgesį rinkimų savaitę audringai aptarinėjo Jurbarko savivaldybės tarybos Etikos komiteto nariai.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.