„Ūkininko patarėjas“ Nr. 153, 2015 m. gruodžio 31 d.

0,43 € 0,22 €

Elektroninis leidinys

Geri 2015-ųjų sprendimai nepamiršti

Besibaigiantys 2015-ieji šalies žemės ūkiui nebuvo lengvi. „Ūkininko patarėjas“, siekdamas eiti koja kojon su agroverslu, taip pat stengėsi rašyti apie žemdirbiams rūpimas problemas, atspindėti aktualijas, kvietė aktyviai reikšti nuomonę, diskutuoti, drauge ieškoti sprendimų.
Visus metus laikraščio puslapiuose netrūko aštrių pasisakymų bei kritikos bene visoms valstybinėms institucijoms. Tačiau sumuojant metų rezultatus ir turint mintyje politinę bei ekonominę įtampą daugelyje kitų pasaulio šalių, kyla klausimas, ar iš tiesų taip jau viskas pas mus Lietuvoje yra tik blogai?
Naujųjų metų išvakarėse socialiniams valstybinių institucijų partneriams, t. y. žemdirbių savivaldos organizacijoms, pateikėme kiek netikėtą klausimą: „Kokį valstybinės institucijos priimtą sprendimą savivaldos organizacija šiais metais laikytų geru (ar geriausiu) ir kodėl?“
Valstybinė institucija šiuo atveju galėjo būti Seimas, Prezidentūra, Vyriausybė, visos ministerijos ir joms pavaldžios įstaigos. Paaiškėjo, kad daugiausia palankių įvertinimų vis dėlto nusipelno bene daugiausiai ir žemdirbių kritikos šiais metais sulaukusi valstybinė institucija yra Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) bei jos vadovai.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.