„Ūkininko patarėjas“ Nr. 20, 2016 m. vasario 20 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Šilalėje pagelbėtų tik Frankas Krukas?

Daiva BARTKIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Daugelyje šalies vietų laidojimo verslas jau seniai atsidūrė privačiose rankose ir vietos valdžia neturi jokios įtakos paslaugų kainoms. Tokios funkcijos kaip laidojimas nėra įrašytos ir Vietos savivaldos įstatyme, tačiau Šilalėje veikia savivaldybės valdoma UAB „Gedmina“, kuri iki šiol gyventojams teikia, kaip teigiama, pigesnes šarvojimo ir laidojimo paslaugas. Dabar ir jos brangsta.

Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininko Jono Talmanto nuomone, patobulintose taisyklėse dar yra ką tobulinti.

Taikiklyje – paramos balai ir elektros galios mokestis

Gintarė VAICIEKAVIČIŪTĖ
„ŪP“ korespondentė

Ketvirtadienį Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos mokymo centro „Agroakademija“ salėje į išplėstinį posėdį susirinkę Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) prezidiumo nariai aptarinėjo ne kartą keltus ir svarstytus klausimus: itin priekabiai ir išsamiai nagrinėjo Lietuvos kaimo plėtros (KPP) 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos srities „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ įgyvendinimo taisyklių pakeitimus, tarėsi dėl elektros galios dedamosios mokesčio ir dėl žemdirbių savivaldos tobulinimo.

Kad skundas nenukeliautų į stalčių

Stasys BIELSKIS
„ŪP“ korespondentas

Šilutės seniūnijos salė buvo pilna pamario krašto ūkininkų, kai su jais susitiko Seimo narys Artūras Skardžius ir žemės ūkio viceministras Albinas Ežerskis. Kalbėta apie pačias skaudžiausias nūdienos ūkininkų problemas, svečiams iš sostinės įteiktas Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) Šilutės skyriaus kreipimasis. Netikėta ir įdomu, kad šio skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas paprašė Seimo nario ir viceministro pasirašyti, kad jie tikrai gavo tą raštą. Ir, aišku, tai buvo garantija, jog to kreipimosi jie nenumes į stalčių, vienaip ar kitaip privalės spręsti žemdirbių prašymus ir pateikti jiems konkretų atsakymą.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.