„Ūkininko patarėjas“ Nr. 22, 2016 m. vasario 25 d.

0,45 € 0,30 €

Elektroninis leidinys

Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė (dešinėje) ir vyresnioji tyrėja Vilma Vyšniauskienė su vaikais susitinka patalpose, kurios įrengtos padedant Bendradarbiaujančių Nyderlandų fondams Centrinei ir Rytų Europai.

Geriausia prevencija – išgirsti, ką sako vaikas

Gintarė VAICIEKAVIČIŪTĖ
„ŪP“ korespondentė

Įsivaizduokite: dvylikametis pirmą kartą Juodkrantėje. Pirmą kartą mato jūrą, pirmą kartą valgo lauko kepsninėje keptą vištieną ir dešreles. Vaikštome žvaigždėtą naktį pajūriu ir staiga ima kalbėti apie namus, apie geriančią mamą ir kaip jis
norėtų, kad viskas būtų kitaip… – pasakoja Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė ir to paties poskyrio vyresnioji tyrėja Vilma Vyšniauskienė. Niekaip šios abi pašnekovės „netelpa“ į standartinio interviu rėmus, net ir prašomos nevardija statistinių duomenų, skaičių ir rodiklių – jos „Ūkininko patarėjui“ pasakoja apie vaikus. Apie realų, problemų ir sunkumų kupiną vaikų gyvenimą, jau 15 metų neatsiejamą nuo kol kas vienintelės Lietuvoje tokia veikla užsiimančios policijos pareigūnų nevyriausybinės organizacijos Kėdainių policijos centras.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.